Sākums » Jaunumi » Dabas zirgu biedrība īsteno projektu – iegādājas jaunu jāšanas inventāru zirgiem

Dabas zirgu biedrība īsteno projektu – iegādājas jaunu jāšanas inventāru zirgiem

Biedrība “Dabas zirgu biedrība” (Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, “Mežauļi”) ar biedrības “Partnerība Daugavkrasts” atbalstu ir veiksmīgi realizējusi ES Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” projektu “Jātnieku sporta inventāra iegāde!”.

Projekta realizācijas rezultātā ir iegādāti četri angļu ražotāja Barefoot bezkarkasa seglu komplekti ar tiem atbilstošiem zemseglu paliktņiem, vēderjostām, kāpšļu siksnām, aitādas sēdvietas paliktņiem un seglu pārvalkiem. Kā arī nu zirgiem ir jauni iemaukti, pavadas darbam no zemes un jau sen, sen izsapņotais aprīkojums voltižēšanai.

Biedrības zirgi ikdienā tiek nodarbināti gan bērnu, gan pieaugušo jāšanas apmācībā, ir lieliski partneri darbā ar sociālā riska grupu jauniešiem, kuri jau gadu projekta “Proti un dari” ietvaros apmeklē stalli un gūst pieredzi ikdienas darbā ar zirgiem.

Iegādātais aprīkojums galvenā priekšrocība ir, ka tas ir pielāgojams dažādiem zirgiem un jātniekiem. Piemēram, segliem ir maināmi loki, tāpēc tos var lietot dažādiem zirgiem, attiecīgi iespējams piemeklēt seglus tā, lai, jājot vienlīdz ērti, justos gan pirmsskolas vecuma bērns, gan pieaugušais.

Biedrības “Dabas zirgu biedrība” sagatavotā informācija un fotogrāfijas

Top
Mainīt izmēru