Sākums » Jaunumi » Vai Daugmalē un tās apkaimē veidojas iedzīvotāju kopienas?

Vai Daugmalē un tās apkaimē veidojas iedzīvotāju kopienas?

Uz šo jautājumu mēģināsim rast atbildi 28.jūlija vakarpusē tiekoties ar Daugmales pagasta iedzīvotājiem Daugmales multifunkcionālajā centrā sarunā par iedzīvotāju kopienu veidošanu!

Biedrība “Partnerība Daugavkrasts” aicina Daugmales pagasta aktīvos iedzīvotājus, iedzīvotāju kopienu veidotājus un biedrību pārstāvjus uz tikšanos, lai kopīgi pārrunātu turpmāko sadarbību:

  • gan iedzīvotāju kopienu veidošanas un aktivizēšanas procesos,
  • gan Ķekavas novada nevalstiskā sektora iesaistei novada dzīves kvalitātes uzlabošanā,
  • gan kopīgai sadarbībai,
  • gan projektu finansējuma piesaistei nākotnē.

Uz tikšanos Daugmalē aicinām arī citu Ķekavas novada iedzīvotāju kopienu un biedrību pārstāvjus, lai iepazītos, veidotu kopīgas sadarbības, pasākumus un notikumus.

Sarunu ciklu par kopienu veidošanos ietvaros mums ir bijušas tikšanās Baldonē un Ķekavā, kur guvām gan vērtīgas atziņas, gan praktiskus ieteikumus, ar kuriem var iepazīties partnerības Daugavkrasts mājas lapā www.daugavkrasts.lv sadaļā Notikumi NVO sektorā.

Vasaras izskaņā esam plānojuši vēl dažas sarunas par iedzīvotāju kopienām Katlakalnā, Kažokos un Mežiniekos.

Tikšanās laiks: 2022.gada 28.jūlijs pl.18.00, aptuveni divas stundas

Tikšanās vieta: Daugmales multifunkcionālais centrs, “Skola”, Daugmales pagasts

Pieteikšanās: https://ej.uz/kopienas_Daugmale

Jautājumu gadījumā zvanīt: 25418113 vai rakstīt: info@daugavkrasts.lv (Aiga Smiltāne, biedrības administratīvā vadītāja).

Tikšanās tiek organizēta biedrības “Partnerība Daugavkrasts” realizētā projekta “Ceļa karte iedzīvotāju kopienu stiprināšanai”, projekta Nr.2022.LV/NVOF/MIC/041/ ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

#NVOfonds2022

Top
Mainīt izmēru