Sākums » Jaunumi » Svinam ģimenes svētkus Ķekavas novadā!

Svinam ģimenes svētkus Ķekavas novadā!

Aicinām visus uz Baldoni, kur 4.jūnijā Mercendarbes muižas apkārtnē no pl.13.00 tik svinēta Bērnu diena!

Bērnu dienas aktivitātēs ar dažādām meistarklasēm, aktīvu darbošanos un muzikāliem priekšnesumiem aicinām iesaistīties visu ģimeni. Pasākuma organizators: aktīvā Baldones pensionāru biedrība Sābri ar sadarbības partneriem.

Pasākumā:

  • Audīsim kopīgu paklāju “Ģimenē ir spēks”. Aicinām dalībniekus ņemt līdzi materiālus: meldrus, kokvilnas auduma gabaliņus un tamlīdzīgus materiālus, ko ieaust paklājā.  Izveidotais paklājs kā piemiņa ģimeņu sadarbībai glabāsies Mercendarbes muižā.
  • Gatavosim ziepes, šampūnus no dabas materiāliem un kazas piena.
  • Radošajā darbnīcā – plenērā gleznosim lielformāta gleznu “Ģimeņu sadarbība”.
  • Varēsim doties atraktīvā piedzīvojumā Mercendarbes muižā, kura laikā izzināsim Mercendarbes muižas vēsturi un notikumus, kas saistīti ar muižu.
  • Varēsim satikt un samīļot zirgus, kā arī doties kādā izjādē.
  • Ikvienam būs iespēja dziedāt pie “brīvā” mikrofona par prieku visiem pasākuma apmeklētājiem.
  • Aktivitātēs tiks ievīta arī drošības tēma uz ceļa, ūdenī, un citās aktīvās atpūtas vietās, ņemot vērā to, ka tikko būs sācies vasaras brīvlaiks.
  • Un noslēgumā kopīgs mielasts ar zupu uz ugunskura un citiem našķiem.

Gaidām ciemos visa Ķekavas novada ģimenes! Esam aktīvi un atbalstām iedzīvotāju kopienu veidotos svētkus!

Bērnu diena ir otrais pasākums Ģimenes svētku ciklā, kura organizēšanai pirmo reizi apvienojušās Ķekavas novada biedrības un iedzīvotāju kopienas, kuras uz kopdarbību aicinājusi biedrība “Mežinieku apkaimes attīstībai”. Sirsnīgā atmosfērā esam jau aizvadījuši Mātes dienu Mežiniekos, un septembra sākumā svinēsim Tēva dienu Daugmalē.

Pasākumi tiek organizēti biedrības “Mežinieku apkaimes attīstībai” realizētā projekta “Ķekavas novada kopienu sadarbība ģimenes vērtību stiprināšanā” ietvaros, sadarbībā ar biedrību “Partnerība Daugavkrasts”, Baldones pensionāru biedrību Sābri un apkaimes biedrību “Darām Daugmalei”. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Top
Mainīt izmēru