Sākums » Jaunumi » Sociālais uzņēmums “Dabas zirgi” realizē LEADER projektu, dažādojot tūrisma pakalpojumus

Sociālais uzņēmums “Dabas zirgi” realizē LEADER projektu, dažādojot tūrisma pakalpojumus

2022.gada aprīlī SIA “Dabas zirgi”, kas atrodas Ķekavas novada Mežinieku apkaimes “Mežauļos”, ar LEADER līdzfinansējumu iegādājas vissezonas pasākumu telti, tādējādi nodrošinot pasākumu tūrisma pakalpojumu pieejamību un kvalitāti visas sezonas garumā.

SIA “Dabas zirgi” ir sociālais uzņēmums, kas rūpējas par zirgu labturību Latvijā, informējot sabiedrību par ar zirgu labturību saistītiem jautājumiem. Sociālās ietekmes radīšanai saimnieciskās darbības veids, kas nodrošina ieņēmumus,  ir tūrisma pakalpojumu sniegšana, kam iepriekš bija raksturīga izteikta sezonalitāte, jo apmeklētājiem nebija, kur patverties nepiemērotu laikapstākļu gadījumā.

Pateicoties ar LEADER  (projekta nr. 22-04-AL09-A019.2103-000020) līdzfinansējumu iegādātajai 160 kvadrātmetrus plašajai vissezonas teltij, ir būtiski pieaugusi potenciālo klientu interese par dažādu pasākumu rīkošanu “Dabas zirgos”.

“Šāda veida atbalsts tik mazam tūrisma, turklāt arī sociālam uzņēmuma ir ļoti nozīmīgs, jo līdz šim ziemas sezona bija izdzīvošanas periods, pavasari sagaidot ar negatīvu bilanci un cerot, ka vasarā laikapstākļi būs pasākumu norisei draudzīgi. Jā, mēs rezultātā jūtamies stabilāki, varam drošāk plānot nākošos uzņēmuma attīstības soļus,” tā stāsta Līga Broduža.

Top
Mainīt izmēru