Sākums » Sadarbības projekti » (sa)DARBĪBA » Saulkrastos norisināsies noslēdzošais POP-UP pasākums Rīgas reģiona uzņēmējiem – veltīts sadarbības veidošanai

Saulkrastos norisināsies noslēdzošais POP-UP pasākums Rīgas reģiona uzņēmējiem – veltīts sadarbības veidošanai

14.jūnijā Saulkrastos norisināsies noslēdzošais POP-UP pasākums Rīgas reģiona uzņēmējiem. Šis pasākums būs veltīts vienai no svarīgākajām biznesa komponentēm – sadarbību veidošanai. Pasākuma sākumā dalībnieki dosies iepazīties ar Saulkrastu uzņēmējiem, lai turpinājumā darbotos praktiskās darbnīcās un citās aktivitātes. Pasākumā būs iespēja tīkloties, apmainīties ar idejām ar citiem uzņēmējiem un ekspertiem.

Biznesa sadarbību veidošana prasa gan zināšanas, gan laiku un telpu. Un tieši tam ir paredzēts noslēdzošais POP-UP pasākums Rīgas reģiona uzņēmējiem, lai jaukā un brīvā piejūras gaisotnē iepazītos, aprunātos un izzinātu sadarbības iespējas sava biznesa attīstībai. Piecos iepriekšējos POP-UP pasākumos esam kopā iepazinuši dažādas, uzņēmējiem aktuālas tēmas: sociālo atbildību, digitalizāciju, bioekonomiku, energoefektivitāti, īsās piegādes ķēdes un citas, noslēdzošais pasākums būs veltīts tieši uzņēmējiem – iespēju un sadarbību veidošanai.

Projekta vadītāja Aiga Smiltāne uzsver pasākuma nozīmi: “Sadarbība ir būtisks elements jebkura uzņēmuma izaugsmē. Šis POP-UP pasākums ir kā tilts, kas savieno cilvēkus, idejas un iespējas, radot vērtīgu vidi visiem iesaistītajiem. Viens var izdarīt daudz, bet kopā mēs varam vairāk!”

Neatkarīgi no tā, vai esat jauns uzņēmējs vai pieredzējis profesionālis, šis pasākums sniegs vērtīgu ieskatu un praktiskas prasmes, kas palīdzēs veidot stipras un ilgtspējīgas sadarbības.

Vietu skaits ierobežots, iepriekšēja pieteikšanās līdz 11.jūnijam: https://ej.uz/POP_UP_Saulkrasti

Pasākums ir bez maksas.

 Aktivitāte notiek LEADER sadarbības projekta “(sa)DARBĪBA: uzņēmēju sadarbības ekosistēmas stiprināšana” (Nr. 23-00-A019.332-000003), ko īsteno biedrība “Partnerība Daugavkrasts” sadarbībā ar piecām vietējās rīcības grupām – biedrībām “Pierīgas partnerība”, “Jūras zeme”, “Ropažu Garkalnes partnerība”, “Stopiņu Salaspils Partnerība” un “Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied zeme” Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros. Vairāk par projektu: https://ej.uz/sa_DARBIBA

 

Papildus informācija:

Projekts “(sa)DARBĪBA: uzņēmēju sadarbības ekosistēmas stiprināšana”

Projekta vadītāja: Aiga Smiltāne

E-pasts: info@daugavkrasts.lv

Tālrunis: +371 25418113

Top
Mainīt izmēru