Sākums » Jaunumi » Satikšanās Baldonē// IZZINI SAVAS IESPĒJAS!

Satikšanās Baldonē// IZZINI SAVAS IESPĒJAS!

2023.gada 8.jūnijā no pl.18.30 aicinām Baldones un Baldones pagasta iedzīvotājus, uzņēmēju, nevalstisko organizāciju un iedzīvotāju kopienu pārstāvjus uz sarunu Baldones kultūras centrā, Daugavas ielā 2.

Pieteikšanās pasākumam: https://ej.uz/tiekamies_Baldone

 Tikšanās laikā uzzināsiet informāciju, kā arī diskutēsim par sekojošiem tematiem:

  • PPP biedrībai “Zied zeme” no šā gada 16.jūnija tiek atvērts LEADER projektu konkurss uzņēmējdarbībai, kurā projektus var iesniegt arī Baldones un Baldones pagasta esošie un topošie uzņēmēji. Par konkursa nosacījumiem informēs biedrības valdes locekle Linda Cīrule.
  • Savukārt par nākotni, kurā Baldone un Baldones pagasts iekļaujas biedrības “Partnerība Daugavkrasts” darbības teritorijā un 2023.-2027.gada plānošanas periodam izstrādāto stratēģiju LEADER finansējuma piesaistei stāstīs Partnerības Daugavkrasts administratīvā vadītāja Aiga Smiltāne.
  • Kāpēc ir nepieciešamas iedzīvotāju kopienas? Ko tās dod manai apdzīvotajai vietai? Kāpēc ir nepieciešama nevalstisko organizāciju sadarbība novadā? Noslēgumā aicināsim visus interesentus izteikt viedokļus un padiskutēt par kopienu lomu un NVO sadarbības platformu Ķekavas novadā. Diskusiju vadīs biedrības “Ūdensmalu attīstībai” valdes locekle Sandra Zilberta.

 

Top
Mainīt izmēru