Sākums » Jaunumi » SADARBĪBAS KOSMOSS – VRG un jaunatnes darbinieki

SADARBĪBAS KOSMOSS – VRG un jaunatnes darbinieki

Vai arī Tev “vietējā rīcības grupa” vai darbs ar jauniešiem šķiet pilnīgs “kosmoss”? Dažbrīd neziņas pilns, dažbrīd iedvesmojošs? Biedrība “Pierīgas partnerība” kopā ar biedrību “Latvijas Lauku forums” organizē pasākumu “Sadarbības kosmoss”, kurā vietējās rīcības grupas (partnerības) un jaunatnes darbinieki (plašā nozīmē) aicināti iepazīties viens ar otru, klausīties pieredzes stāstos un plānot kopīgu attīstību tēmās:
💡 jauniešu uzņēmējdarbības veicināšana,
💡 jauniešu iesaiste lēmumpieņemšanā;
💡 komunikācija,
💡 interesantas un vērtīgas metodes jaunatnes darbā.

Piesakies: www.ej.uz/localactionyouth_kosmoss!

Dalība pasākumā prioritāri jaunatnes darbiniekiem un vietējās rīcības grupu pārstāvjiem no teritorijām pie lielajām pilsētām.

Pasākumu organizē Pierīgas Partnerība kopā ar LLF projektā Local Action Youth. Projektu īsteno biedrība “Pierīgas partnerība” kopā ar Olaines novada pašvaldība un Ravakka. Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Avots

Top
Mainīt izmēru