Sākums » Jaunumi » Projekts “Nevalstiskā sektora sadarbības stiprināšana Ķekavas novadā”

Projekts “Nevalstiskā sektora sadarbības stiprināšana Ķekavas novadā”

Partnerība Daugavkrasts ir uzsākusi projekta “Nevalstiskā sektora sadarbības stiprināšana Ķekavas novadā” aktivitāšu realizāciju. Projekts atbalstīts Latvijas valsts budžeta finansētajā programmā “NVO fonds”.

Projekta ietvaros paredzētas dažādas aktivitātes – semināri, pieredzes apmaiņas pasākumi, lai sekmētu sadarbību starp Ķekavas novada nevalstiskajām organizācijām, aktīvajām iedzīvotāju kopienām. Ar plānotajiem pasākumiem un to norises datumiem var iepazīties infografikā, un rezervēt laiku, lai piedalītos tajos.

Līdz jūlija beigām esam paredzējuši apzināt Ķekavas novada teritorijā darbojošās biedrības, aktīvās iedzīvotāju kopienas, tāpēc aicinām atsaukties ikvienu Partnerības Daugavkrasts = Ķekavas novads teritorijā darbojošos organizāciju/ kopienu, kuras vēlas iesaistīties ideju attīstībā un īstenošanā! Ja neesam sazinājušies ar jūsu organizāciju, noteikti informējiet mūs, uzrakstot uz e-pastu info@daugavkrasts.lv vai arī aizpildot anketu, kas pieejama šeit: https://forms.gle/4Ebj8hDZjKrgouQx9

Vairāk informācijas par projekta aktivitātēm šeit pat partnerības mājaslapā un FB lapā

 

Top
Mainīt izmēru