Sākums » Sadarbības projekti » ExitRīga » Projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” devis spēcīgu pamatu Pierīgas tūrisma turpmākai attīstībai

Projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” devis spēcīgu pamatu Pierīgas tūrisma turpmākai attīstībai

Aizvadīti vairāk kā divi jaudīgi gadi, dodot Pierīgas tūrismam lielisku jaunu sākumu tūrisma attīstības veicināšanā – īstenots LEADER sadarbības projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums”. Tā ietvaros radītais zīmols EXIT RĪGA darbosies arī turpmāk, pilnveidojot un turpinot uzturēt izveidotās platformas un veiktās mārketinga aktivitātes.

2019.gada 15.oktobrī Olainē, Olaines 1.vidusskolas konferenču zālē, visas 20 projektā iesaistītas puses  (sešas vietējās rīcības grupas un 14 pašvaldības)  parakstīja sadarbības līgumu, šādi apstiprinot reģiona vienoto interesi par tūrisma attīstību. Līdz 2021.gada nogalei projekts īstenots un šajā laikā izveidots logo ar saukli un zīmola vizuālās identitātes rokasgrāmatu, mājas lapa latviešu valodā www.exitriga.lv, visa reģiona vienota tūrisma interaktīvā karte (latviešu, angļu, krievu valodās), divi apmācību semināri tūrisma pakalpojumu sniedzējiem un jomas profesionāļiem, divas influenceru un viena tūroperatoru pārstāvju vizīte, tapusi īsfilma par ceļošanas iespējām Pierīgā dažādos gadalaikos. Visu projekta laiku nodrošināta plaša publicitāte medijos par īstenotajām aktivitātēm. Tieši projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums”  devis iespēju organizēt vēl nebijušu EXIT RĪGA popularizēšanu 30 publiskos pasākumos Latvijā ar Mobilā TIC norisi, kam palīdzējusi tehniskā aprīkojuma un vizuālo elementu iegāde tūrisma reģiona atpazīstamības veicināšanai.

Īstenotās aktivitātes devušas stingru pamatu Pierīgas novadu turpmākai sadarbībai, kas pēc projekta realizācijas noteikti neapsīks, bet jau drīzumā EXIT RĪGA ziņos par šīs vasaras lielo velo notikumu un citiem pasākumiem.

Liels paldies par sadarbību visām projektā iesaistītajām vietējās rīcības grupām un pašvaldībām! Paldies par neissīkstošo entuziasmu novadu tūrisma speciālistiem un sveiciens visiem sadarbības partneriem – visiem kopā Pierīgas tūrisma piedāvājumu ir izdevies padarīt atpazīstamāku un informāciju pieejamāku!

Uz tikšanos Pierīgā! Tepat blakus!

Vairāk informācijas:
t.26191044, info@exitriga.lv

 

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un sākotnēji 14 novadu pašvaldības (pēc 1.07.2021. septiņas) ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.

Projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” (19-00-A019.332.000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

Top
Mainīt izmēru