Sākums » Jaunumi » Pozitīvā gaisotnē noris nodarbības ģimenēm projektā “Atbalsts ģimenēm ar bērniem iesaistei kopdarbībā”

Pozitīvā gaisotnē noris nodarbības ģimenēm projektā “Atbalsts ģimenēm ar bērniem iesaistei kopdarbībā”

Biedrība “Partnerība “Daugavkrasts””sadarbībā ar Lauru Eglīti-Jefanovu un SIA “BeATUS” (Laimes bļoda) martā aicināja pieteikties Ķekavas novadā dzīvojošas jaunās ģimenes 8 nodarbību ciklam. Atsaucība bija ļoti liela un dažu stundu laikā tika noformētas divas grupas Ķekavā un dienas laikā grupa Daugmalē. Šobrīd ir uzsāktas nodarbības visās trīs grupās, kuras kopumā apmeklē 18 novada ģimenes.

Nodarbības vecākiem vada sertificēta bērnu miega konsultante, zīdīšanas konsultante un PEP mamma Laura Eglīte-Jefanova. Ar bērniem darbojas Laimes bļodas speciālisti, kur cita starpā tiek iepazīti arī silto graudu pieskārieni.

Pēc nodarbību apmeklēšanas vecāks labāk izpratīs bērna attīstības nianses, raudāšanu un miegu. Būs zināšanas par rotaļām atbilstošas vides iekārtošanu un piebarojuma uzsākšanu. Zinās kā arī ikdienā parūpēties par sevi un ko darīt, kad bērns ir lielajās emocijās. Katrā nodarbībā tiek dota iespēja padalīties ar savām pārdomām, pieredzi un uzdot sev interesējošus jautājumus. Papildus tā ir iespēja iepazīt ģimenes ar līdzīga vecuma bērniem.

Jau pēc pirmajām nodarbībām ģimenes atzīst, ka šis ir ļoti vērtīgs un arī ļoti nepieciešams projekts. Esot liels prieks, ka nodarbības notiekot tieši novadā – Ķekavā un Daugmalē. Ģimenes arī atzīst, ka Ķekavas novadā pietrūkst šādu līdzīgu nodarbību un ir gandarītas par iespēju dalībai.

Informāciju sagatavoja: Laura Eglīte-Jefanova, sertificēta bērnu miega konsultante, zīdīšanas konsultante un PEP mamma

Top
Mainīt izmēru