Sākums » Jaunumi » Piedalies skolēnu konkursā “Aizved klasi piedzīvojumā!”

Piedalies skolēnu konkursā “Aizved klasi piedzīvojumā!”

Hei, skolēn! Vai zini, kur šajā pavasarī meklēt īstu piedzīvojumu? To noteikti atradīsi, ja dosies iepazīt Pierīgas tūrisma piedāvājumu! Piedalies Mārupes, Babītes, Olaines, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novadu vispārējās izglītības iestādēm organizētajā skolēnu konkursā „Aizved klasi piedzīvojumā!”, sastādi visinteresantāko tūrisma maršrutu un ļaujies tā īstenošanai dzīvē!

Lai veicinātu LEADER projekta „Tūrisms kopā” novados esošo tūrisma objektu atpazīstamību, kā arī bērnu un jauniešu interesi par sava novada un kaimiņu novadu tūrisma piedāvājumu, no š.g. 18.februāra līdz 15.martam tiek organizēts skolēnu konkurss. Lai tajā piedalītos, jāaizpilda konkursa pieteikuma anketa (ej.uz/skolenukonkursapieteikums), kurā nepieciešams sastādīt vienas dienas tūrisma maršrutu, kas būtu interesants skolēnu grupām. Priekšrocību iegūs tie darbu autori, kuri būs oriģināli un iekļaus kādu mazāk pazīstamu tūrisma objektu un savu pieteikuma anketu papildinās ar vizuālo materiālu (foto, zīmējums u.tml.). Aizpildītas konkursa pieteikuma anketas līdz 15.martam jāsūta uz e-pastu turismskopa@pierigaspartneriba.lv. Žūrija konkursa darbus vērtēs trīs klašu grupās – 1.-4.klase, 5.-9.klase un 10.-12.klase, katrā nosakot vienu maršrutu, kas iegūs uzvarētāja statusu. Tā autoram (vai autoriem) tiks dota iespēja to izbaudīt arī realitātē – piedaloties bezmaksas pieredzes apmaiņas braucienā – viesoties izvēlētajos tūrisma objektos un iepazīties ar tiem, izzināt to darbību klātienē, iejusties gida lomā.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti š.g. 30.martā mājas lapā www.pierigaspartneriba.lv un Facebook kontā pieriga.travel, kā arī sazinoties ar labāko darbu autoriem personīgi. Pieredzes apmaiņas braucieni tiks organizēti aprīļa sākumā (iepriekš vienojoties par braucienu datumu), 30 cilvēku grupā, bet par piedzīvoto būs jāpastāsta projekta „Tūrisms kopā” Noslēguma konferencē š.g. 21.aprīlī (vieta tiks precizēta).

Konkursa nolikumu meklē: ej.uz/turismskopanolikums, pieteikuma anketu: ej.uz/skolenukonkursapieteikums, bet aktualitātes vietnē www.pierigaspartneriba.lv un Facebook kontā pieriga.travel.

Meklē piedzīvojumus Pierīgā!

Ar mērķi sadarboties un vienotām mārketinga aktivitātēm popularizēt kopēju atpūtas piedāvājumu teritoriju iedzīvotājiem un viesiem, projektā „Tūrisms kopā” apvienojušies seši Pierīgas novadi. Projektu īsteno vietējās rīcības grupas – biedrības „Pierīgas Partnerība”, Lauku partnerība „Lielupe” un partnerība „Daugavkrasts” – kopā ar pārstāvēto novadu pašvaldībām – Mārupes, Olaines, Babītes, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas.

Projekts „Tūrisms kopā” (17-00-A019.332-000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākumā „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

Informāciju sagatavoja: Aiva Vancāne

Top
Mainīt izmēru