Sākums » Jaunumi » Piedalies pieredzes apmaiņas braucienu ciklā Pierīgā

Piedalies pieredzes apmaiņas braucienu ciklā Pierīgā

Projekta „Tūrisms kopā” ietvaros no aprīļa līdz septembrim tiek organizēti pavisam seši bezmaksas pieredzes apmaiņas braucieni tūrisma jomas profesionāļiem – tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, gidiem un tūrisma speciālistiem.

Katrs no braucieniem tiek organizēts kādā no novadiem, kurā tiek īstenots 2017.gadā uzsāktais projekts „Tūrisms kopā”, kas paredz sadarbību dažādās mārketinga aktivitātēs sešu Pierīgas novadu starpā – Ķekavas, Mārupes, Olaines, Babītes, Ozolnieku un Jelgavas. Braucienu laikā būs iespēja iepazīties ar vietējiem tūrisma uzņēmējiem, klātienē apmeklēt interesantākās novada apskates vietas un  dalīties pieredzes apmaiņā ar kaimiņu novadu tūrisma jomas pārstāvjiem.

Pirmais brauciens plānots jau š.g. 25.aprīlī Olaines novadā, otrais 22.maijā Ozolnieku novadā, nākamais 20.jūnijā Mārupes novadā, tad 18.jūlijā Ķekavas novadā un augustā Babītes novadā, septembrī Jelgavas novadā. Braucienos no katra sadarbības novada tiks dota iespēja piedalīties 5 dalībniekiem, tūrisma jomas profesionāļiem. Pieteikšanās pakāpeniski tiks izsludināta, sākot ar pirmajiem diviem braucieniem – Olaines un Ozolnieku novados. Lai pieteiktos braucienam, jāaizpilda reģistrēšanās anketa: ej.uz/PieredzesApmaina un jāsaņem apstiprinājums par dalību braucienā uz anketā norādīto e-pastu. Dalība ir bez maksas un tajā ir iekļauti transporta pakalpojumi no attiecīgā pieredzes apmaiņas brauciena sākumpunkta, ieejas maksas apskates objektos, pusdienas un grupas vadītāja/gida pakalpojumi.

Pieredzes apmaiņas braucienā Olaines novadā plānota ekskursija pa Jaunolaini (apskatot Olaines Sv. Elizabetes evaņģēliski luterisko baznīcu, Zeiferta skolu, Olaines pagasta namu, Pirmā pasaules kara dzelzsbetona dzotu), Pēterniekiem (apskatot Pēternieku skolu, Pēternieku baznīcu, Pēternieku pagasta namu), Olaini (apskatot Pirmā pasaules kara vēstures izziņas maršrutu, Kūdras rūpnīcu, Kūdras ielu, Mežaparku) un noslēgumā došanās uz Uzvaras līdumu un viesošanās pie kalēja Jāņa Vaivoda. Savukārt, piedaloties braucienā Ozolnieku novadā, būs iespēja paviesoties Latvijas valsts 1.prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas mājās „Auči”, stādaudzētavā „Bētras” un nobaudīt garšīgas marmelādes, Teteles parkā un Tetelmindes tornītī, papusdienot vietā ar stāstu – „5 Masti” un noslēgumā iepazīties ar latviskām tradīcijām un godiem lauku sētā „Caunītes”. Pārējo pieredzes apmaiņas braucienu programmas tiks izsludinātas līdz ar pieteikšanās atvēršanu uz tiem.

Vairāk informācijas par braucieniem un pieteikšanos, rakstot uz e-pastu turismskopa@pierigaspartneriba.lv, zvanot 28644888 vai sekojot līdzi jaunumiem Facebook.com/pieriga.travel.

Projektu „Tūrisms kopā” (17-00-A019.332-000005) īsteno biedrība „Pierīgas partnerība” kopā ar biedrību „Lauku partnerība „Lielupe””, biedrību “Partnerība Daugavkrasts” un Babītes, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novadu pašvaldības Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Informāciju sagatavoja
Aiva Vancāne

 

 

Top
Mainīt izmēru