Sākums » Jaunumi » Partnerība Daugavkrasts MEKLĒ KOPIENAS!

Partnerība Daugavkrasts MEKLĒ KOPIENAS!

Biedrība “Partnerība Daugavkrasts” MEKLĒ domubiedru grupu Ķekavas novada apdzīvotājās vietās, kurai ir idejas par iedzīvotāju kopienas veidošanu savā apkaimē!

Vai kādā no Ķekavas novada apdzīvotājām vietām iedzīvotāji vēlas veidot kopienu, bet līdz šim nav izdevies? Varbūt vēlaties parunāties par iedzīvotāju kopienu veidošanas jautājumiem, pasapņot, “paspēlēties” ar idejām?

Ja interesē, raksti info@daugavkrasts.lv līdz 9.septembrim!

Partnerība Daugavkrasts šovasar organizē sarunas ar Ķekavas novada apdzīvoto vietu topošo iedzīvotāju kopienu pārstāvjiem, lai diskutētu par to, kā un kāpēc veidot iedzīvotāju kopienu, ar ko sākt, kā atrast tos saskarsmes punktus iedzīvotāju starpā, kuri liek veidoties iedzīvotāju kopienai.

Sarunas jau veiksmīgi noritējušas Baldonē, Ķekavā, Daugmalē, Katlakalnā, vēl plānā Dzērumos.

BET šobrīd MEKLĒJAM tieši to domubiedru grupu, kuru mēs vēl nezinām, neesam iepazinuši. Domubiedru grupa var pārstāvēt gan apdzīvotu vietu, gan ielu, gan daudzdzīvokļu māju. Tā var būt arī, piemēram, jauniešu, sportistu, jauno māmiņu vai pensionāru grupa, kura vēlas risināt jautājumus saistībā ar savas dzīvesvietas kvalitātes uzlabošanu, un ir gatavi apvienot kaimiņus kopīgai sadarbībai.

Tikšanās laiks: 2022.gada 22.septembris pl.18.00, aptuveni divas stundas

Tikšanās vieta: vienosimies ar kopienu

Jautājumu gadījumā zvanīt: 25418113 vai rakstīt: info@daugavkrasts.lv (Aiga Smiltāne, biedrības administratīvā vadītāja).

 

Tikšanās tiek organizēta biedrības “Partnerība Daugavkrasts” realizētā projekta “Ceļa karte iedzīvotāju kopienu stiprināšanai”, projekta Nr.2022.LV/NVOF/MIC/041/ ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

#NVOfonds2022

Top
Mainīt izmēru