Sākums » Jaunumi » Paklāju boulinga spēles popularizēšana Ķekavas novadā

Paklāju boulinga spēles popularizēšana Ķekavas novadā

Biedrība “Ķekavas un Bordesholmas draudzības biedrība” ir realizējusi projektu “Veselīga brīvā laika pavadīšanas veidu dažādošana un veicināšana – paklāju boulinga spēles popularizēšana Ķekavas novadā”. Projekta ietvaros ir iegādāti četri paklāju boulinga komplekti. Līdz ar to Ķekavas novada iedzīvotājiem ir iespēja iepazīt Latvijā vēl neredzētu, taču Lielbritānijā un Dānijā ļoti populāru un vienkāršu spēli – paklāju boulingu. Paklāju boulings ir sociāli aktīva spēle, kurā var piedalīties jebkurš cilvēks: no mazotnes līdz sirmam vecumam. Spēle attīsta precizitāti, koordināciju, koncentrēšanās spējas, līdzsvaru. Paklāju boulinga atklāšana notika 2020.gada 15.augustā VIII Ķekavas senioru sporta svētku ietvaros. Iepazīšanās ar paklāju boulingu notika arī Eiropas sporta nedēļas ietvaros – 28.septembrī no plkst.10:00 līdz 13:00.
Aicinām sekot informācijai Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras mājas lapā par plānotajām bezmaksas aktivitātēm vai rakstīt uz e-pastu: sports@kekava.lv un pieteikties paklāja boulinga spēlei!

Projekts īstenots VRG biedrības “Partnerība “Daugavkrasts”” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Ķekavas novadam 2014. – 2020. gadam ietvaros.

Top
Mainīt izmēru