Sākums » Jaunumi » Orientēšanās Ķekavā noslēgusies!

Orientēšanās Ķekavā noslēgusies!

Laika posmā no jūlija līdz oktobrim norisinājās orientēšanās spēle Ķekavā, kurā ikviens tās dalībnieks varēja iepazīt pilsētas vietas, kas saistītas ar atpūtu, tūrismu vai vēsturi, aizpildīt karti un ieteikt, kas konkrētajās vietās būtu jāuzlabo, jāpapildina.

Spēlē piedalījās 24 komandas ar 71 dalībnieku, sākot ar vienu komandas pārstāvi un beidzot ar 17 dalībniekiem vienā komandā. Lielākā daļa komandu Ķekavu bija izstaigājušas kājām, bet pāris kontrolpunktu meklējumos devušies ar velosipēdiem. Dažas komandas atzina, ka neesot bijis viegli atrast nofotografētās vietas, un esot bijis interesanti apskatīt Ķekavu, īpaši jaunienācējiem.

Paldies par interesantajām un dažādajām idejām, kas piedāvātas katras vietas sakārtošanai. Daudaām idejām, protams, ir vajadzīgs apjomīgāks finansējums un darbi, bet atsevišķas idejas, sadarbojoties, varētu realizēt arī paši iedzīvotāju kopienas pārstāvji.

Ar visām idejām var iepazīties šeit: Ieteikumi_orientesanas_dalibnieki

Atskats uz orientēšanos bildēs.

Orientēšanos Ķekavā piedāvāja biedrība “Partnerība Daugavkrasts” sadarbojoties ar Doles Saviesīgo biedrību projekta „Sadarbojamies Ķekavā!”, projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MIC/039, ietvaros. Projekts tiek īstenots programmā “NVO fonds”, kuru finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Top
Mainīt izmēru