Sākums » Jaunumi » Nodarbības LEADER sabiedriskā labuma projektā “Izkrāso sevi pats”

Nodarbības LEADER sabiedriskā labuma projektā “Izkrāso sevi pats”

IZAUGSME | Arī kamene nezina, ka viņa var lidot! Un vai Tu zini, ka arī Tev nav robežas?

Ja Tu vēlies veltīt laiku sev, “izkāpt” no ikdienas rutīnas, smieties un radoši darboties foršā kompānija, tad piesakies – šis divu dienu ceļojums ir domāts tieši Tev!

Mēs esam radījušas unikālu divu klātienes un vienas atbalsta nodarbības ciklu sievietēm “Izkrāso sevi pats!” Nodarbību laikā Tu pārliecināsies, ka, lai kaut kur nokļūtu, vienīgais, kas Tev ir jādara – jāsāk. Brīnišķīgu personību un krāsu pavēlnieču – Sandras Pallo un Dainas Domašūtes pavadībā Tu varēsi gleznot, skicēt, ieraudzīt, ka darboties ar neierastiem mākslinieciskās izpausmes līdzekļiem ir jautri un aizraujoši. Un pats svarīgākais – Tu ieraudzīsi, ka Tu vari!!!

Darba dienas vakarā kopā ar Sandru Pallo ļausimies gleznošanas priekam. Sandra mācīs, iedvesmos un iedrošinās Tevi spēlēties ar krāsām un sajust to burvību!

Sestdienās būs iespēja darboties ar lielisko Daina Domašūte sirsnīgā klātbūtnē meistarnīcā “Zīmē viegli”.

Lūk ko Daina saka par sevi:

Esmu cilvēks, pilsētvides skicētāja (urbansketcher) un ūdenskrāsu zīmola DeepDeepLight radītāja. Zīmēšana priekš manis ir kā piektā maņa, kas ļauj pasauli piedzīvot vēl ciešāk. Es ticu vienradžiem un jau gadu zīmēju tikai ar savu nevadošo (kreiso) roku vai ar vienu līniju, neatlaižot roku no papīra, vai neskatoties uz papīra vispār, bet tikai uz zīmējamo. Tā es spēju būt klāt pašam radīšanas procesam un neko, neko negaidīt. Tā es dzīvoju dzīvi un meklēju aizvien jaunus rīkus un metodes, lai zīmējot varu justies brīvi un dalīties šajā sajūtā ar katru, kurš vien pagadās ceļā un grib arī tā.

KĀDĒĻ: Tev vienmēr būs pieejams vēl viens brīnumains veids/instruments kā būt šeit un tagad, kā ieraudzīt “savādāk”, kā paļauties, ka acs un roka ir brīnišķīga kombinācija, tāpat bez prāta konstrukcijām. Kā radoši “muļķoties” un saprast, ka viegli ir tas, kas tiešām, tiešām mums noder ikdienā! Un pēc pieredzes saku – zīmēšana ļauj Tev ieraudzīt pasauli tiiiik ļoti, ļoti brīnumainu! Aaaaa, un tāpat kā elpot, zīmēt māk visi!

KO DARĪSIM: zīmēsim viegli to, ko redzam un jūtam. Pastāstīšu par to, ko dod šāda aizraušanās, kur ļoti vari būt pats un gana tieši tāds kāds esi šajā brīdī! Izpaudīsimies ar ūdenskrāsām, rapidogrāfiem, tušu, žagariņiem. Un noteikti Tev būs bijusi pirmā izstāde, ko uzmeistarosim beigās, lai kopā lepotos.

Piesakies, izvēloties vienu no pasākumu vietām kādā no Ķekavas novada apkaimēm šeit: https://ej.uz/Izkrasosevi vai pa tālruni 29414778

Daugmalē

24.04.2023. plkst 17:00 – 21:00 un 29.04.2023. plkst 11:00 – 16:00, Dienas Centrs Adatiņas, “Adatiņas”, Daugmale

Ķekavā

08.05.2023. plkst 17:00 – 21:00 un 20.05.2023. plkst 11:00 – 16:00 Doles Tautas nams, Rīgas iela 26, Ķekava

Baložos

23.05.2023. plkst 17:00 – 20:00 un 27.05.2023. plkst 11:00 – 16:00 Baložu Kultūras Nams, Skolas iela 4, Baloži.

Dalība šajā aizraujošajā piedzīvojumā ir bez maksas!

Lai mēs varētu jums sniegt iespējami personīgāku iesaisti, dalībnieku skaits grupā ir ierobežots. Tāpēc lūdzam izmantot iespēju un laicīgi reģistrēties.

Pasākumi tiek organizēti ar Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020.gadam apakšpasākums 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes: 19.2.2 “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” finansiālo atbalstu.

Top
Mainīt izmēru