Sākums » Jaunumi » Nāc un dalies ar savām idejām novada attīstībai sarunu pasākumā “Ideju skrejceļš”!

Nāc un dalies ar savām idejām novada attīstībai sarunu pasākumā “Ideju skrejceļš”!

Sniedzot iespēju iedzīvotājiem aktīvi paust savu viedokli par idejām, ko un kā vajadzētu īstenot savā novadā, biedrības “Pierīgas partnerība” un  “Partnerība Daugavkrasts” organizē trīs sarunu pasākumus.

Ikviens, kas ir gatavs sarunāties vai kuram ir idejas un redzējums par lietām dzīves kvalitātes uzlabošanai, ir gaidīts klātienes āra sarunu pasākumos “Ideju skrejceļš”, kas notiks:

8.jūlijā pl.17 Olainē Popkorna skvērā (Olaines novada iedzīvotājiem),

15.jūlijā pl.17 Mārupē (Mārupes un Babītes novada iedzīvotājiem) un

22.jūlijā pl.17 Ķekavā, parkā pie estrādes (Ķekavas un Baldones novada iedzīvotājiem).

Ierašanās uz visiem pasākumiem no pl.16.30

Brīvā atmosfērā ar iedzīvotājiem tiks diskutēts par apkaimju un paša novada attīstībai svarīgām tēmām ar profesionāliem ekspertiem:

Kultūra un izglītība – moderatore Eva Johansone

Vide, mājoklis, drošība – moderators Kristaps Kauliņš

Uzņēmējdarbības attīstība, tūrisms, amatniecība – moderatore Alīna Lukjanceva

Sports, atpūta, iespējas jauniešiem – moderatore Sandra Zilberta

Iedzīvotāju kopienas – moderators Āris Ādlers.

Visus dalībniekus uzmundrinās, iedrošinās un sarunās iesaistīts pasākuma vadītājs Ansis Bogustovs.

Iepriekšējā pieteikšanās: https://ej.uz/ideju_skrejcels

Ja zini kādu senioru, kurš vēlētos piedalīties, droši sazinieties ar mums telefoniski: tel.25418113 vai palīdzi piereģistrēties.

Pasākums norisināsies nelielās darba grupās, kurās varēs dalīties ar savu redzējumu un idejām, diskutēt par vērtībām, problēmām un vajadzībām.

Nodrošinot šo ideju pēctecību un aktualizējot to nozīmi, pēc pasākuma biedrības “Pierīgas partnerība” un “Partnerība Daugavkrasts” apkopos tās un nodos pašvaldībām teritorijas attīstības veicināšanai.

Tā kā pasākums notiks klātienē ārtelpās, pasākumu norises laikā tiks ievēroti epidemioloģiskie drošības pasākumi. Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un, ja jūtat, ka tas nav atbilstošs pasākuma apmeklēšanai, lūdzam palikt mājās un neapdraudēt citus pasākuma dalībniekus.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

NĀC IEPAZĪTIES UN SARUNĀTIES!

 

Aktivitāte tiek īstenota projekta „Kaimiņu sadarbība kopīgai attīstībai”, projekta Nr.2021.LV/NVOF/MAC/039, ietvaros, sadarbojoties biedrībām “Pierīgas partnerība” un “Partnerība Daugavkrasts”. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Top
Mainīt izmēru