Sākums » Sadarbības projekti » EQUUS » LEADER sadarbības projekta EQUUS treneru apmācības nodarbība JSK Delta stallī

LEADER sadarbības projekta EQUUS treneru apmācības nodarbība JSK Delta stallī

Pirmdien, 9.septembrī pl.17 JSK Delta stallī notiks projekta 5.nodarbība Ķekavas novadā mītošo staļļu, biedrību un lauku saimniecību zirgu treneriem un jātniekiem. Nodarbības tēma – DAŽĀDI VINGRINĀJUMI MOBILITĀTEI. Nodarbības laikā apgūsiet kā nepazaudēt līdzsvaru, kā veikt, pārvarēt šķēršļu saites un citas noderīgas prasmes.

Nodarbības visiem dalībniekiem bez maksas. Aicināti skatītāji/klausītāji arī no citiem novadiem.
Pēdējā nodarbība Partnerības Daugavkrasts teritorijā – 30.septembris, biedrības Agates sports stallī.

Šī būs pirmā projektā iesaistīto dalībnieku viesošanās JSK Delta stallī pie Sanitas Auniņas. Jātnieku kluba Delta stallī var apgūt un pilnveidot jāšanas prasmes jebkurā vecumā. Var izvēlēties trenēties individuāli vai nelielā grupā, vai vienkārši atpūsties zirga mugurā klusā, mežu ieskautā lauku vidē. Kluba biedri piedalās jātnieku sporta sacensībās un izglītojošos semināros. Stallis piedāvā arī zirgu izmitināšanu, apmācību, dalību sacensībās un nodarbināšanu, ja īpašniekam nav pietiekami laika nodarbībām ar zirgu.

Aktivitāte tiek īstenota ELFLA Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gada apakšpasākuma “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”, projekta “Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS.” ietvaros. Projekta nr. Nr.18-00-A019.333-000019 .
Projektā iesaistījušās: biedrība “Ropažu Garkalnes partnerība”, Partnerība “Laukiem un Jūrai”, “Stopiņu un Salaspils partnerība”, Lauku partnerība “Lielupe” un Partnerība “Daugavkrasts”. Equus projekta aktivitātes “Apmācības treneriem / jauniešu apmācība” kordinators biedrība “Tīreļu staļļi”.

 

Top
Mainīt izmēru