Sākums » Jaunumi » LEADER projektu apmeklējums partnerības Daugavkrasts teritorijā un LEADER sadarbības projekta DaugavAbasMalas fokusa grupa

LEADER projektu apmeklējums partnerības Daugavkrasts teritorijā un LEADER sadarbības projekta DaugavAbasMalas fokusa grupa

Gatavojoties LEADER projektu kārtai Partnerības Daugavkrasts teritorijā (plānotais izsludināšanas laiks jūlija vidus), vēlamies iepazīstināt Jūs ar jau realizētajiem LEADER projektiem, lai sniegtu informāciju un pieredzi par projektu sagatavošanu, realizēšanu.

10.jūlijā apmeklēsim četrus realizētos LEADER projektus, kuros ir veikta gan iekārtu un aprīkojuma iegāde, gan  būvniecība. Dzirdēsim realizētāju stāstus par to, kā paveiktais LEADER projekta ietvaros ir palīdzējis attīstīt uzņēmējdarbību vai dažādot interešu nodarbošanos, kas jāņem vērā sagatavojot un realizējot projektu, kā arī ar ko nācies saskarties visā iepriekšminētajā procesā.

Savukārt pirmajā dienas pusē aicinām piedalīties LEADER sadarbības projekta DaugavAbasMalas fokusa grupā, lai diskutētu par Daugavas potenciālu un tā izmantošanu Ķekavas novada ekonomiskajā attīstībā. Projekts DaugavAbasMalas tiek realizēts sadarbojoties partnerībām, kuru teritorijas robežojas ar Daugavu un atbilstošo novadu pašvaldībām. Projekta mērķis ir Daugavas baseina ekonomiskā potenciāla izzināšana.

Fokusa grupa notiks Partnerības Daugavkrasts telpās, Nākotnes ielā 2 (Kodola ēka, 2.stāvs), Ķekavā no pl.9.00 līdz 11.00, savukārt autobuss LEADER projektu apmeklējumam aties no Ķekavas peldbaseina stāvvietas pl. 11.15, plānotā atgriešanās Ķekavā pl. 16.00.

Lai pieteiktu dalību pasākumā, jāaizpilda pieteikšanās forma saitē: http://ejuz.lv/pieteikansbraucienam

Pieteikšanās līdz 4.jūlijam.

 

 

 

 

 

 

Top
Mainīt izmēru