Sākums » Jaunumi » Latvijā populāri cilvēki aicina apceļot Pierīgu

Latvijā populāri cilvēki aicina apceļot Pierīgu

Tūrisma sezonai nav sākums un beigas, savukārt, Pierīga ir lielisks galamērķis arī šajos, ceļošanai epidemioloģiski sarežģītajos apstākļos! Aktīva atpūta ģimenēm ar bērniem Pierīgā? Atpūta pie dabas blakus galvaspilsētai Rīgai? Labjūte Rīgas apkārtnē? Sportiski piedzīvojumi un aktīvā atpūta Pierīgā? Darījumu tūrisms Pierīgas lauku ainavā? Jā! Aicinām iedvesmoties tuviem un tālākiem ceļojumiem tepat Pierīgā!

LEADER sadarbības projekta „Tūrisms kopā” ietvaros ir tapuši seši video, lai popularizētu Mārupes, Olaines, Babītes, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novadu tūrisma piedāvājumu. Viegli, ātri un ērti sasniedzamajos Pierīgas novados, kur dabiskā vidē saskanīgi iekļaujas iedvesmojoša un aktīva atpūta ģimenēm un bērniem, sportiski piedzīvojumi un izzinoša izklaide, plašas iespējas attīstīt vaļaspriekus un ļauties miesas un gara labjūtes lutināšanai, katrs ceļotājs atradīs ko piemērotu. Aktīvā uzņēmējdarbības vide radījusi īpašu rokrakstu darījumu tūrismam, kur kvalitatīvu lietišķo infrastruktūru papildina iedvesmojošā lauku ainavas telpa, izlolotie mājražotāju labumi un oriģinālas iespējas motivējošām ekskursijām. Tieši jauno video noskatīšanās vislabāk iedvesmos ceļošanai, jo ļaus ielūkoties tūrisma objektu iekšienē un tajā, kas ceļotājus sagaidīs!

Viens no video rullīšiem veidots kā reģiona TOP objektu apokopojums, bet pārējie pieci atspoguļo zīmoltēmas, kas uzrādītas izstrādātajā stratēģijā projekta sākumposmā. Īpašs ir gandrīz katra video sākums, jo apceļot Pierīgu aicina Latvijā populāri cilvēki – aktieris Nauris Brikmanis, pasaules čempions skeitborda slalomā Jānis Kuzmins, dziedātāja Ira Krauja-Dūduma, Abgunstes muižas saimnieki Jānis un Asnāte Avotnieki, vēsturnieks Mārtiņš Mitenbergs, bet fona balss īpašnieks ir Latvijas Nacionālā teātra aktieris Uldis Siliņš. Video tapuši sadarbībā ar SIA „ES MEDIA”.

Pirms doties ceļā, aicinām sazināties ar attiecīgo tūrisma objektu un precizēt darba laiku un iespējamos ierobežojumus, sakarā ar tā brīža epidemioloģisko situāciju valstī un katrā vietā individuāli.

Uz tikšanos Pierīgā! Gaidīsim ciemos!

Visi video skatāmi šeit vai sekojot saitei ej.uz/TKvideo

Informāciju sagatavoja Aiva Vancāne

Ar mērķi sadarboties un vienotām mārketinga aktivitātēm popularizēt kopēju atpūtas piedāvājumu teritoriju iedzīvotājiem un viesiem, projektā „Tūrisms kopā” apvienojušies seši Pierīgas novadi. Projektu īsteno vietējās rīcības grupas – biedrības „Pierīgas Partnerība”, Lauku partnerība „Lielupe” un partnerība „Daugavkrasts” – kopā ar pārstāvēto novadu pašvaldībām – Mārupes, Olaines, Babītes, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas.

Projekts „Tūrisms kopā” (17-00-A019.332-000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākumā „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

 

Top
Mainīt izmēru