Sākums » Jaunumi » Laimē kādu no trim „Apceļo Pierīgu!” atmiņas spēlēm!

Laimē kādu no trim „Apceļo Pierīgu!” atmiņas spēlēm!

Dodies apceļot Pierīgā tapušos labiekārtošanas elementus un laimē kādu no trim atmiņas spēlēm! Vai esi pamanījis, ka tūrisma maršruti Mārupes novadā, Olaines novadā, Babītes novadā, Ķekavas novadā, Ozolnieku novadā un Jelgavas novadā ir kļuvuši ar interesantiem apskates objektiem bagātāki?

Nofotografējies pie kāda no vides labiekārtošanas elementiem:
– Mārupes novadā: vides objekts „Četrlapu āboliņš” Švarcenieku muižas parkā un lielformāta foto rāmis pie Jaunmārupes pamatskolas;
– Olaines novadā: augstākais grafiti mākslas darbs Baltijā „Heirēka!” uz ūdenstorņa Olaines Mežaparkā un lielformāta foto rāmis pie Olaines Mežaparka bērnu pilsētiņas;
– Babītes novadā: vides objekts „Sīpols” Salas pagasta Spuņciemā, „Vietvalžos” un lielformāta foto rāmis pie Piņķu ūdenskrātuves;
– Ķekavas novadā: vides objekts „Nots” pie Ķekavas Mūzikas skolas;
– Ozolnieku novadā: lielformāta foto rāmis pie Ozolnieku ezera;
– Jelgavas novadā: latviešu gadskārtu svinību vieta Staļģenes muižas parkā un lielformāta foto rāmis pie Lielupes Staļģenē.

Foto publicē savā profilā Facebook (pārliecinies, lai tā būtu publiski redzama, ne tikai draugiem) un lieto mirkļbirku #apceļoPierīgukonkurss. Publicētajā bildē vari arī atzīmēt projekta Tūrisms kopā kontu (@pieriga.travel). Trīs laimīgos, kuri savā īpašumā iegūs atmiņas spēli, izlozēsim īsi pirms Ziemassvētkiem, š.g. 11.decembrī!

LEADER sadarbības projekta „Tūrisms kopā” ietvaros ir tapušas atmiņas spēles ar novados esošajiem tūrisma objektiem. Pavisam kopā spēlē ir iekļauti sešdesmit objekti, no katra novada desmit, kopā sagrupējoties pa pieciem tematiskajiem blokiem. Spēles kartītes veidotas tā, lai tās būtu ērti paņemamas līdzi ceļojot, un kalpotu kā tūrisma objektu vizītkartes. Ja spēles gaitā gribas sevi izaicināt, tad spēli var spēlēt ne tikai pēc klasiskajiem „atmiņas spēles” noteikumiem, bet vēl papildus atbildēt uz komplektā esošajiem jautājumiem.

Spēle spēlēšanai ir publiski pieejama dažādās novadu vietās, pilns saraksts šeit: ej.uz/tkas. Tā ir sagatavota gan latviešu valodā, gan arī angliski. Komplektācijā ir divi spēles varianti, jautājumu/atbilžu un noteikumu lapa.

Informāciju sagatavoja Aiva Vancāne

Ar mērķi sadarboties un vienotām mārketinga aktivitātēm popularizēt kopēju atpūtas piedāvājumu teritoriju iedzīvotājiem un viesiem, projektā „Tūrisms kopā” apvienojušies seši Pierīgas novadi. Projektu īsteno vietējās rīcības grupas – biedrības „Pierīgas Partnerība”, Lauku partnerība „Lielupe” un partnerība „Daugavkrasts” – kopā ar pārstāvēto novadu pašvaldībām – Mārupes, Olaines, Babītes, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas.

Projekts „Tūrisms kopā” (17-00-A019.332-000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākumā „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

Top
Mainīt izmēru