Sākums » Jaunumi » Kopienas veicina iedzīvotāju saliedēšanos kopīgu tradīciju un iniciatīvu veidošanai

Kopienas veicina iedzīvotāju saliedēšanos kopīgu tradīciju un iniciatīvu veidošanai

Pirms aicinām uz jaunām projekta “KAIMIŅU KOPIENU KOPSPĒKS” aktivitātēm, vēl atskats uz triju kopienu pasākumiem, kas atsaucās aicinājumam Mārupes, Olaines un Ķekavas novadu kopienām iesaistīties projektā un saņemt atbalstu, tai skaitā finansiālu, kopienu pasākumu īstenošanai. Kopienu aktivitāšu mērķis: risināt konkrētās kopienas vajadzības, iesaistīt iedzīvotājus kopienas pasākumos, veicināt kopienas attīstību.

Kā iespējamie risinājumi kopienas pasākumiem tika minēti:

  • Kopienas svētku rīkošana;
  • Kopienas attīstības stratēģijas izstrāde;
  • Jaunu tūrisma piedāvājumu izstrāde, maršruti, vai citu sabiedrisku aktivitāšu
    ieviešana teritorijā;
  • Kopienas saliedēšanās pasākumi, jaunu tradīciju ieviešana.

 

Un tagad aicinām ieskatīties un uzzināt, kādus pasākumus mūsu novadu kopienas ir rīkojušas līdz šim, kādas ir viņu pārdomas, viedokļi un secinājumi par paveikto!

 

 

Projekta „Kaimiņu kopienu kopspēks” īstenošanas laikā būs iespēja iepazīt Mārupes, Olaines un Ķekavas novadu iedzīvotāju kopienas un piedalīties pašu kopienu organizētajos pasākumos!
Vairāk informācija par projektu pieejama ŠEIT: https://ej.uz/kaimiņukopienukopspēks
Projektu „Kaimiņu kopienu kopspēks”, Nr.2023.LV/NVOF/MAC/041/58 īsteno biedrības Pierīgas Partnerība un Biedrība “Partnerība “Daugavkrasts””. Finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Top
Mainīt izmēru