Sākums » Jaunumi » Ķekavas novada topošos un esošos uzņēmējus aicinām pieteikties uzņēmējdarbību veicinošam pasākumu ciklam

Ķekavas novada topošos un esošos uzņēmējus aicinām pieteikties uzņēmējdarbību veicinošam pasākumu ciklam

 

Ķekavas novada uzņēmēju padome sadarbībā ar biedrību „Urbāna fonds izglītībai un zinātnei” uzsāk projekta „Uzņēmējdarbību veicinošs apmācību cikls ilgtspējīgas attīstības veicināšanai” realizāciju.

Projekta mērķis:

aktivizēt jaunu un veicināt mazo uzņēmēju uzņēmējdarbības attīstību novada teritorijā, sniedzot praktiskas iemaņas un zināšanas, iedrošinot un radot iniciatīvu, sekmējot novada uzņēmēju sadarbību, savstarpēju atbalstu un pieredzes apmaiņu, tādejādi radot atbalstošu vidi izaugsmei un biznesa ideju pārtapšanai par realitāti.

Projekta ietvaros:

 * 3 pilnu dienu interaktīvi pasākumi – lekcijas, iedvesmas stāsti, praktiski uzdevumi un darbošanās pie biznesa attīstības;

* grupas un individuālās biznesa koučinga sesijas;

* atbalsta platforma digitālajā vidē.

Klātienes pasākumu datumi: 5., 26. septembrī un 24.oktobrī

Pasākumu norises vieta: Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs

Pieteikšanās pasākumam:

Aicināti pieteikties gan tie, kam ir tikai biznesa ideja un vēlme to realizēt, gan tie, kuri  uzņēmējdarbību jau veic un vēlas to attīstīt tālāk, paplašināt.

Pieteikšanās, aizpildot dalības anketu šeit:

https://forms.gle/SWHsqMY28AeYsztK7

Pieteikšanās līdz 10.augustam.

Dalībnieku atlase līdz 17.augustam.

Dalība bez maksas.

Sīkāka informācija pie:

Ineses Kukles

+371 29 119 797 urbana.fonds@gmail.com

Līgas Brodužas

29330370  liga.broduza@knup.lv

Projekts tiek realizēts VRG biedrības „Partnerība „Daugavkrasts” īstenotā Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākuma: 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.

 

Top
Mainīt izmēru