Sākums » Jaunumi » Ķekavas novada NVO kontaktpunkta Partnerības “Daugavkrasts” pārmaiņu projekts ir noslēdzies, pārmaiņas turpinās!

Ķekavas novada NVO kontaktpunkta Partnerības “Daugavkrasts” pārmaiņu projekts ir noslēdzies, pārmaiņas turpinās!

Partnerība “Daugavkrasts” ar jaunām iecerēm noslēdz gadu ilgušo mērķtiecīgi virzīto diskusiju un pārmaiņu procesu pārtopot par nevalstiskā sektora – biedrību un aktīvo iedzīvotāju kopienu pārstāvniecību apvienotajā Ķekavas novadā.

Kopā ar biedriem “Daugavkrasts” ir izvērtējis iepriekšējo trīspadsmit gadu darbu, izvērtējis iedzīvotāju kopienu veidošanos Ķekavas novadā un to atbalsta iespējas, aktualizējis informāciju par nevalstiskā sektora dienaskārtību, līdzdalības vajadzībām. Izstrādāts jauno biedru piesaistes plāns un vadlīnijas sabiedrības līdzdalībai Ķekavas novadā sadarbībā ar “Providus” vadošo pētnieci Līgu Stafecku. Darba procesu atbalstot organizētas trīs plašas fokusa grupas un pieredzes apmaiņas brauciens pie Kurzemes nevalstiskajām organizācijām.

Plašs biedru loks ar iesaistītajiem ekspertiem tikās un iedziļinājās projekta darba rezultātos noslēdzošajā biedru seminārā. Nolemts – pārmaiņu projekts ir noslēdzies, bet pārmaiņas jauno ideju un kompetenču ietekmē turpinās! Partnerība “Daugavkrasts” turpina strādāt, lai izveidotu efektīvu līdzdalības mehānismu Ķekavas novadā, rosinātu kopienu veidošanos un atbalstītu nevalstiskās organizācijas ar jaunu jaudu.

2021.gada jūnijā biedrība “Partnerība Daugavkrasts” uzsāka pārmaiņu procesu Aktīvo iedzīvotāju fonda (www.activecitizensfund.lv) finansēta projekta ietvaros. ”Daugavkrasts” vēlas aktivizēt pilsonisko sabiedrību sadarbībai un izveidot aktīvo iedzīvotāju kopienu un nevalstisko organizāciju pārstāvniecību apvienotajā Ķekavas novadā.

Par projektu:

Projekts “Partnerības Daugavkrasts kapacitātes stiprināšana jaunas funkcijas attīstīšanai”

Projekta reģistrācijas Nr. AIF/2021/IK/150

Īstenošanas periods 2021.gada 1.jūnijs – 2022.gada 31.maijs

Projekta kopējais finansējums 19 933.83 EUR

Projektu īsteno Biedrība “Partnerība Daugavkrasts”

Projekta mērķis ir biedrības “Partnerība Daugavkrasts” kapacitātes stiprināšana, lai varētu attīstīt jaunu funkciju – pilsoniskās sabiedrības sadarbības aktivizēšanu un pārstāvniecību Ķekavas novadā.

Uzziņām:

Aiga Smiltāne, biedrības “Partnerība “Daugavkrasts”” administratīvā vadītāja

tel. 25418113

e-pasts: info@daugavkrasts.lv

www.daugavkrasts.lv

https://www.facebook.com/partneribadaugavkrasts

Top
Mainīt izmēru