Sākums » Jaunumi » Ķekavas novada ģimeņu saiets “Laimes bļoda 2022”

Ķekavas novada ģimeņu saiets “Laimes bļoda 2022”

No 24. līdz 27.jūlijam Vecpiebalgā norisinājās Ķekavas novada ģimeņu saiets “Laimes bļoda 2022”. Šī bija viena no trim Doles Saviesīgās biedrības organizētajām un Sabiedrības integrācijas fonda finansētajām aktivitātēm projekta “Ģimenes vērtības” (projekta nr. 2022.LV/ĢDP/152) ietvaros.

Doles Saviesīgās biedrības valdes locekle un ģimeņu saieta organizatore Inese Grīnvalde stāsta: “Ģimeņu saietā iepazinām Vecpiebalgu kopā ar rakstnieci Ingunu Baueri, Piebalgas muzeju apvienības “Orisāre” vadītāju Līvu Gruduli, 200 gadu vecās dzimtas mājas īpašnieci Vitu Elksni. Mācījāmies bitenieka amatu un baudījām tā “saldos augļus” pie Upmaļu saimnieka Aivara Radziņa. Sacerējām pasakas ar Sandiju Santu un mielojāmies ar viņas vecmammas Kaijas cepto Mādaru maizīti un kliņģeri. Edgara Žīgura vadībā darinājām senās rotas, savukārt Kristīna Pirktiņa dalījās ar noslēpumiem, kas jāzina strādājot ar balto keramiku. Katrs dalībnieks varēja tikt pie savas “laimes bļodiņas”. Par veselīgu miegu un ģimeņu labsajūtu mums stāstīja Laura Eglīte- Jefanova un Kristīne Reikmane. Uzzinājām par Piebalgas alpaku dzīvi Rika alpaku skolā.”

Kā arī dancojām un gājām rotaļās kopā ar Ilgu Reiznieci, ciemojāmies Vēveru muzejā, dziedājām pie ugunskura un spēlējām volejbolu.

Ģimeņu saieta organizatori saka paldies Ķekavas novada ģimenēm un atbalstītājiem: Ķekavas pašvaldībai, Vecpiebalgas vidusskolai, “Ezerkrasti” saimniekam Hugo Duksim, Sociālajam uzņēmumam SIA BeATUS (Laimes bļodā) un Vecpiebalgas vietējo uzņēmēju un radošo personību atbalstam.
Paldies garšīgajiem krippu krekeriem, ar kuriem varējām panašķoties nometnes laikā! Paldies Ditai Nitišai un brīvprātīgajiem Martai Grīnvaldei un Markusam Jansonam par palīdzēšanu it visā!

Tiekamies noslēguma dančos tepat Ķekavas estrādē (lietus gadījumā Doles Tautas namā), 25.08.plkst.20.00.

Top
Mainīt izmēru