Sākums » Jaunumi » Ķekavā apmeklētājiem atvērts jauns multifunkcionāls sporta laukums

Ķekavā apmeklētājiem atvērts jauns multifunkcionāls sporta laukums

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras īstenotā LEADER projekta ,,Multifunkcionāla sporta laukuma seguma izveide Gaismas ielā 7A, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā” (Projekta numurs: 19-04-AL09-A019.2201-000005) rezultātā, Ķekavā, Gaismas ielā 7ª(blakus Ķekavas vidusskolai) 2021.gada 30.jūnijā tika atvērts jauns multifunkcionāls sporta laukums.

Atbilstoši iecerei, ir izveidots apgaismots asfaltēts segums uz kura ir novietoti Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras rīcībā esošie multifunkcionālie hokeja borti, kas aprīkoti ar basketbola groziem un futbola/florbola vārtiem. Sporta laukumā iespējams nodarboties ar dažādiem sporta veidiem tajā skaitā vasaras periodā laukums ir piemērots skrituļslidošanai, skeitbordošanai utml. Savukārt ziemas periodā uz laukuma tiks izveidots ledus segums un būs iespējams spēlēt hokeju un slidot.

Organizētajām treniņgrupām un sporta klubiem, lai rezervētu laiku nodarbībām uz jaunā laukuma pieteikumus lūdzam sūtīt uz epastu: sports@kekava.lv.

Lūdzam visus apmeklētājus iepazīties un ievērot sporta laukuma iekšējās kārtības noteikumus.

Šis projekts ir īstenots ar Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansiālu atbalstu projektam„ Multifunkcionāla sporta laukuma seguma izveide Gaismas ielā 7A, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā”. Kopējās sporta laukuma būvniecības izmaksas sastādīja 102 680,02 EUR no kurām plānotais  Eiropas Savienības LEADER programmas līdzfinansējumu ir 25 500 EUR.

Informāciju sagatavoja: Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra

Top
Mainīt izmēru