Sākums » Jaunumi » Kaimiņu būšana – pēc pieredzes uz Jaunolaini

Kaimiņu būšana – pēc pieredzes uz Jaunolaini

Kā veidot iedzīvotāju kopienu apdzīvotā vietā, kur ir gan daudzdzīvokļu māju, gan privātmāju iedzīvotāji? Kā pulcināt iedzīvotājus un iesaistīt pasākumos, ieinteresēt darboties savas teritorijas attīstībā? Uz šiem, un citiem jautājumiem mums palīdzēs atbildēt Jaunolaines iedzīvotāju kopienas pārstāvji.

Ja arī Tevi interesē gūt pieredzi, kā Jaunolainē izveidojusies un sekmīgi darbojas iedzīvotāju kopiena, pievienojies un dodamies ciemos pie biedrības “Jaunolaines attīstībai”.

Kad: 2023.gada 10.augustā pl.15.30 izbraukšana no Ķekavas.

Piesakies: https://ej.uz/ciemos_Jaunolaine

Uzzināsim, kā Jaunolaines kopiena strādā, kā iesaista iedzīvotājus, kas jau paveikts, un kādi nākotnes plāni. Apskatīsim arī paveikto dabā un padiskutēsim, kā veicas ar sadarbību ar pašvaldību, un citām novada iedzīvotāju kopienām.

Doties pieredzē īpaši aicināti Ķekavas novada urbāno apdzīvoto vietu pārstāvji – Ķekava, Baloži, Valdlauči, Rāmava.

Pieredzes braucienu piedāvā biedrība “Partnerība Daugavkrasts” sadarbojoties ar Doles Saviesīgo biedrību projekta „Sadarbojamies Ķekavā!”, projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MIC/039, ietvaros. Projekts tiek īstenots programmā “NVO fonds”, kuru finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Top
Mainīt izmēru