Sākums » Jaunumi » Kā sokas ar iedzīvotāju kopienu veidošanu Katlakalnā, Rāmavā un Ziedonī?

Kā sokas ar iedzīvotāju kopienu veidošanu Katlakalnā, Rāmavā un Ziedonī?

Uz šo jautājumu mēģināsim rast atbildi 11.augusta vakarpusē (pl.18.00) tiekoties ar Katlakalna, Rāmavas un Ziedoņa iedzīvotājiem un  biedrību pārstāvjiem Katlakalna Tautas namā sarunā par iedzīvotāju kopienu veidošanu!

Biedrība “Partnerība Daugavkrasts” aicina aktīvos iedzīvotājus, iedzīvotāju kopienu veidotājus un biedrību pārstāvjus uz tikšanos, lai kopīgi pārrunātu turpmāko sadarbību:

  • gan iedzīvotāju kopienu veidošanas un aktivizēšanas procesos,
  • gan Ķekavas novada nevalstiskā sektora iesaistei novada dzīves kvalitātes uzlabošanā,
  • gan kopīgai sadarbībai,
  • gan projektu finansējuma piesaistei nākotnē.

Uz tikšanos Katlakalnā aicinām arī citu Ķekavas novada iedzīvotāju kopienu un biedrību pārstāvjus, lai iepazītos, veidotu kopīgas sadarbības, pasākumus un notikumus.

Sarunu cikla par kopienu veidošanu ietvaros mums ir bijušas jau trīs tikšanās dažādās Ķekavas novada apdzīvotajās vietās, kur guvām gan vērtīgas atziņas, gan praktiskus ieteikumus, ar kuriem var iepazīties partnerības Daugavkrasts mājas lapā www.daugavkrasts.lv sadaļā Notikumi NVO sektorā.

Pēc tikšanās Katlakalnā, 8.septembrī ir paredzēta saruna Kažokos ar Kažoku un Dzērumu iedzīvotājiem. Savukārt noslēgums pasākumu ciklam tiek plānots 7.oktobrī Mežinieku kopienā.

Tikšanās laiks: 2022.gada 11.augusts pl.18.00, aptuveni divas stundas

Tikšanās vieta: Katlakalna Tautas nams, Pļavniekkalna iela 35, Katlakalns

Pieteikšanās: https://ej.uz/kopienas_Katlakalns

Jautājumu gadījumā zvanīt: 25418113 vai rakstīt: info@daugavkrasts.lv (Aiga Smiltāne, biedrības administratīvā vadītāja).

Tikšanās tiek organizēta biedrības “Partnerība Daugavkrasts” realizētā projekta “Ceļa karte iedzīvotāju kopienu stiprināšanai”, projekta Nr.2022.LV/NVOF/MIC/041/ ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

#NVOfonds2022

Top
Mainīt izmēru