Sākums » Jaunumi » Jauns pakalpojums – SILTO DABAS MATERIĀLU NODARBĪBAS “LAIMES BĻODĀ”

Jauns pakalpojums – SILTO DABAS MATERIĀLU NODARBĪBAS “LAIMES BĻODĀ”

Sociālais uzņēmums SIA “BeATUS” darbojas, lai veicinātu sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanu, mazinot bērnu un jauniešu attīstības traucējumu risku apkārtējās vides radītā stresa ietekmē.

LEADER projekta mērķis bija radīt jaunu pakalpojumu Ķekavas novadā – Silto dabas materiālu nodarbības.

Ideja par siltas vides lietošanu cilvēka veselības uzlabošanā radās jau Senajā Ēģiptē. Tajā laikā tika izmantota saules enerģija un dabīgā veidā saules sasildīta vide. Taču mūsu platuma grādos izmantot saules enerģiju varam tikai vasarā un arī ne vienmēr. Tāpēc nodarbībām izmantojam apsildāmas iekārtas, kas ļauj nodarbības apmeklēt cauru gadu, īpaši rudens un ziemas drēgnajos un aukstajos mēnešos. Siltums vidē, kurā notiek nodarbība, saskaroties ar ādas receptoriem sekmē vielmaiņas procesus, bioloģisko vielu veidošanos, šūnu apgādi ar skābekli, mazina audu iekaisumu un veicina atjaunošanās procesus.  Veicot dažādas kustības un vingrinājumus siltajos dabas materiālos, bērnam ir iespēja atbrīvoties no ķermenī uzkrātās spriedzes, izteikt savu emocionālo noskaņojumu, līdzsvarot stresa un nervu sistēmas pārslodzi.

Vienas nodarbības ilgums – viena stunda. Pirmā nodarbība tiek plānota vecākiem, lai precizētu bērna grūtības.

Ar nodarbībām iespējams iepazīties šeit: https://laimesbloda.as.me/

Tam nepieciešamās iekārtas tika iegādātas projekta: “Pamatlīdzekļu iegāde SIA BeATUS darbības uzsākšanai” ietvaros un tika īstenots ar biedrības “Partnerība “Daugavkrasts” sabiedrības virzītās vietējās attīstības stratēģijas Ķekavas novadam 2014. – 2020. gadam, Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020.gadam apakšpasākumā: 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes: 19.2.1 “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” apakšpasākuma:  A019.21.03 “Sīko, mazo un vidējo uzņēmumu izveidošana un attīstība, tirdzniecības vietu izveidošana” ietvaros. (projekta Nr. 20-04-AL09-A019.2103-000003).

 

Top
Mainīt izmēru