Sākums » Jaunumi » Iepazīsti Pierīgu, dodoties kādā no sešiem pārgājieniem!

Iepazīsti Pierīgu, dodoties kādā no sešiem pārgājieniem!

LEADER sadarbības projekta „Tūrisms kopā”  ietvaros ir uzstādīti vairāki vides objekti sešās Pierīgas pašvaldībās. Lai veicinātu šo tūrisma objektu atpazīstamību, tiek organizēts izzinošs bezmaksas sešu pārgājienu cikls „Iepazīsti Pierīgu”, kas norisināsies no š.g. jūlija līdz septembrim:

  • jūlijā Olainē,
  • jūlijā Babītē,
  • augustā Ozolniekos,
  • augustā Ķekavā,
  • septembrī Staļģenē un
  • septembrī Jaunmārupē.

Pārgājiena laikā jums būs iespēja baudīt gardu zupu un pārbaudīt savas zināšanas par Pierīgas tūrisma objektiem, spēlējot īpaši šim projektam izveidotu spēli. Tā kā mēs rūpējamies par zaļu vidi, tad visi mūsu izmantotie materiāli būs maksimāli dabai draudzīgi.

Katra pārgājiena plānotais ilgums ir līdz 5 stundām. Nepieciešams laikapstākļiem un pastaigai dabā piemērots apģērbs un apavi. Ieteicams līdzi paņemt arī kādu uzkodu un dzērienu.

Pārgājienus vadīs Jānis Zariņš (Pargajieni.lv) un Mārupes novada gids Miķelis Jakunovs (facebook: @travelwithmikelis).

Pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi apcelopierigu@inbox.lv  un minot pārgājiena datumu, vietu, kā arī, norādot katra dalībnieka vārdu, uzvārdu, telefona numuru.  Vietu skaits ir ierobežots! Par katra pārgājiena sākuma laiku un tikšanās vietu informēsim drīzumā Facebook kontā pieriga.travel un projektā iesaistīto novadu un partnerību mājas lapās.

Ja tomēr netiekat uz šiem pārgājieniem, vēlamies piebilst, ka projekta ietvaros ir izveidoti ceļojumu maršruti, kurus varat izmantot jau kā gatavu dienas plānu vai smelties idejas pašu veidotam maršrutam. Brošūra pieejam šeit: ej.uz/Turismskopa_buklets

Vairāk informācijas:
apcelopierigu@inbox.lv , 28353679

Ar mērķi sadarboties un vienotām mārketinga aktivitātēm popularizēt kopēju atpūtas piedāvājumu teritoriju iedzīvotājiem un viesiem, projektā „Tūrisms kopā” apvienojušies seši Pierīgas novadi. Projektu īsteno vietējās rīcības grupas – biedrības „Pierīgas Partnerība”, Lauku partnerība „Lielupe” un partnerība „Daugavkrasts” – kopā ar pārstāvēto novadu pašvaldībām – Mārupes, Olaines, Babītes, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas.

Projekts „Tūrisms kopā” (17-00-A019.332-000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākumā „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

Top
Mainīt izmēru