Sākums » Jaunumi » Iedzīvotāju forums “Ideju skrejceļš” Ķekavā

Iedzīvotāju forums “Ideju skrejceļš” Ķekavā

Jau 22.jūlijā no pl.17.00 Ķekavā, parkā pie estrādes norisināsies pēdējais no trīs iedzīvotāju forumiem “Ideju skrejceļš”, sniedzot iespēju iedzīvotājiem aktīvi paust savu viedokli par idejām, ko un kā vajadzētu īstenot savā novadā. Pasākumu organizē biedrības “Partnerība Daugavkrasts” un “Pierīgas partnerība”.

Uz pasākumu aicināti Ķekavas, arī bijušā Baldones, novada iedzīvotāji.

Sekmīgi esam aizvadījuši jau pasākumus Olainē un Mārupē. Lūk ieskats Olaines pasākumā: https://saite.lv/R4GK9

Pasākumā brīvā atmosfērā ar iedzīvotājiem tiks diskutēts par apkaimju un paša novada attīstībai svarīgām tēmām ar profesionāliem ekspertiem:

Kultūra un izglītība – moderatore Eva Johansone

Vide, mājoklis, drošība – moderators Kristaps Kauliņš

Uzņēmējdarbības attīstība, tūrisms, amatniecība – moderatore Alīna Lukjanceva

Sports, atpūta, iespējas jauniešiem – moderatore Sandra Zilberta

Iedzīvotāju kopienas – moderators Āris Ādlers.

Visus dalībniekus uzmundrinās, iedrošinās un sarunās iesaistīts pasākuma vadītājs Ansis Bogustovs.

Iepriekšējā pieteikšanās: https://ej.uz/ideju_skrejcels

Pasākums norisināsies nelielās darba grupās, kurās varēs dalīties ar savu redzējumu un idejām, diskutēt par vērtībām, problēmām un vajadzībām.

Nodrošinot šo ideju pēctecību un aktualizējot to nozīmi, pēc pasākuma biedrības “Partnerība Daugavkrasts” un “Pierīgas partnerība” apkopos tās un nodos pašvaldībām teritorijas attīstības veicināšanai.

Tā kā pasākums notiks klātienē ārtelpās, pasākumu norises laikā tiks ievēroti epidemioloģiskie drošības pasākumi. Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un, ja jūtat, ka tas nav atbilstošs pasākuma apmeklēšanai, lūdzam palikt mājās un neapdraudēt citus pasākuma dalībniekus.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Nāc iepazīties un sarunāties!

Aktivitāte tiek īstenota projekta „Kaimiņu sadarbība kopīgai attīstībai”, projekta Nr.2021.LV/NVOF/MAC/039, ietvaros, sadarbojoties biedrībām “Pierīgas partnerība” un “Partnerība Daugavkrasts”. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

 

Top
Mainīt izmēru