Sākums » Jaunumi » Ekspedīcija – domnīca “Atmodini Nāves salu”!

Ekspedīcija – domnīca “Atmodini Nāves salu”!

Ja Tev rūp Latvijas vēstures liecību saglabāšana, pieejamība un attīstība mūsu novadā, pievienojies Darām Daugmalei ekspedīcijā – domnīcā “Atmodini Nāves salu”, kas notiks 23. jūlijā.
Pasākuma ietvaros iepazīsim Nāves salas notikumus vēsturnieka Māra Ribicka vadībā un idejosim par Nāves salas attīstības iespējām. Dalībnieku bērni tiks iesaistīti radošā darbnīcā ar Pirmā pasaules kara materiāliem. Visiem dalībniekiem tiks nodrošināta pārcelšanās uz un no Nāves salas attiecīgajos laikos, par kuriem informēsim pasākuma čatā. Dalība –  bez maksas.

PIESAKIES JAU TAGAD, JO VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS! Jau iepriekš atvainojamies tiem, kas pieteiksies vēlāk un tiks uzņemti “pasākuma dalībnieku rezervē”.
Pieteikuma anketa šeit: https://forms.gle/bbAtK3F7pUFKZPN28

Kopienas pasākuma aktivitātes informatīvi un finansiāli tiek atbalstītas no biedrību “Pierīgas partnerība” un “Partnerība Daugavkrasts” puses projekta „Kaimiņu kopienu kopspēks” ietvaros.
Projektu „Kaimiņu kopienu kopspēks”, Nr.2023.LV/NVOF/MAC/041/58 īsteno biedrības Pierīgas Partnerība un Biedrība “Partnerība “Daugavkrasts””. Finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Top
Mainīt izmēru