Sākums » Jaunumi » Dzērumi un Kažoki: vai veidojam iedzīvotāju kopienas?

Dzērumi un Kažoki: vai veidojam iedzīvotāju kopienas?

Uz šo jautājumu mēģināsim rast atbildi 8.septembrī pl.18.00 tiekoties Dzērumu Pļavās ar iedzīvotājiem un  biedrību pārstāvjiem sarunā par iedzīvotāju kopienu veidošanu!

Biedrība “Partnerība Daugavkrasts” aicina aktīvos iedzīvotājus, iedzīvotāju kopienu veidotājus un biedrību pārstāvjus uz tikšanos, lai kopīgi pārrunātu turpmāko sadarbību:

  • gan iedzīvotāju kopienu veidošanas un aktivizēšanas procesos,
  • gan Ķekavas novada nevalstiskā sektora iesaistei novada dzīves kvalitātes uzlabošanā,
  • gan kopīgai sadarbībai,
  • gan projektu finansējuma piesaistei nākotnē.

Uz tikšanos Dzērumos aicināti gan Dzērumu un Kažoku pārstāvji, gan citu Ķekavas novada iedzīvotāju kopienu un biedrību pārstāvji, lai iepazītos, veidotu kopīgas sadarbības, pasākumus un notikumus.

Sarunu cikla par kopienu veidošanu ietvaros mums ir bijušas četras tikšanās dažādās Ķekavas novada apdzīvotajās vietās, kuru rezultātā Daugmales un Katlakalna, un to apkārtņu iedzīvotāji ir uzsākuši iedzīvotāju kopienas veidošanas procesus un vajadzību apzināšanu. Partnerības Daugavkrasts mājaslapā www.daugavkrasts.lv sadaļā Notikumi NVO sektorā ir lasāma informācija par tikšanos rezultātiem.

Šobrīd esam izsludinājuši aicinājumu pieteikties apdzīvotai vietai, kura nav nonākusi mūsu redzeslokā, bet, iespējams, vēlas veidot iedzīvotāju kopienu un izzināt tās tapšanas procesus. Pieteikšanās ir līdz 9.septembrim, rakstot uz epastu info@daugavkrasts.lv.

Savukārt noslēgums pasākumu ciklam tiek plānots 7.oktobrī Mežinieku kopienā.

Tikšanās laiks: 2022.gada 8.septembris pl.18.00, aptuveni divas stundas

Tikšanās vieta: Dzērumi, dārzkopības kooperatīvs Pļavas, 56°43’26.4″N 24°13’27.9″E

Pieteikšanās: https://ej.uz/kopienas_dzērumi_kažoki

Jautājumu gadījumā zvanīt: 25418113 vai rakstīt: info@daugavkrasts.lv (Aiga Smiltāne, biedrības administratīvā vadītāja).

Tikšanās tiek organizēta biedrības “Partnerība Daugavkrasts” realizētā projekta “Ceļa karte iedzīvotāju kopienu stiprināšanai”, projekta Nr.2022.LV/NVOF/MIC/041/ ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

#NVOfonds2022

 

Top
Mainīt izmēru