Sākums » Jaunumi » Daugavkrasts piedalās orientēšanās pasākumā “Iepazīsti mūsējos”!

Daugavkrasts piedalās orientēšanās pasākumā “Iepazīsti mūsējos”!

Lielākais orientēšanās pasākums Ķekavas novadā ir atgriezies! Aicinām ģimenes, draugu, kaimiņu un kolēģu komandas piedalīties orientēšanās pasākumā “Iepazīsti mūsējos”, lai aizraujošā veidā iepazītu vietējos uzņēmumus, nevalstiskās organizācijas, tūrisma un sporta infrastruktūras objektus!

Pasākums norisināsies š.g. 17.septembrī no pl.10.00 līdz pl.18.00 ar starta vietu Ķekavā, Ābeļdārzā. Komandu reģistrēšanās notiks no plkst.10.00 līdz pl.10.30 Jaunu ideju centrā (Skolas iela 2a, Ķekava).

Dalība iespējama kādā no trim grupām:
Kājnieki – komanda distanci veic ejot. Aizliegts lietot jebkāda veida transportlīdzekli!
Velo – komanda distanci veic braucot ar velosipēdiem vai stumjot tos pie rokas. Komandai aizliegts izmantot jebkāda veida citus mehāniskos transporta līdzekļus!
Auto – komanda distanci veic braucot ar automašīnu vai pārvietojoties kājām, kur tas ir nepieciešams.

Kontrolpunkti tiks izvietoti pa visu novadu un lielākajā daļā no tiem gaidīs vietējie uzņēmēji, lai liktu izpildīt kādu speciālo uzdevumu.

Katras grupas 1.-3.vietām pārsteiguma balvas no vietējiem uzņēmējiem, būs arī kontrolpunktu specbalvas un izlozes kārtībā piešķirtas veicināšanas balvas starp tām komandām, kuras būs apmeklējušas vismaz 10 kontrolpunktus.

Dalība pasākumā bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos līdz 15.09.2022., aizpildot anketu ŠEIT.

Pilns pasākuma apraksts pieejams   ŠEIT.

Top
Mainīt izmēru