Sākums » Jaunumi » Braucam lūkot pieredzi Kurzemē

Braucam lūkot pieredzi Kurzemē

Pieredzes apmaiņas brauciens “Braucam lūkot pieredzi Kurzemē” norisināsies šā gada 11.septembrī. Īpaši aicināti piedalīties braucienā Ķekavas novada biedrību un  iedzīvotāju kopienu pārstāvji.

Turpinot realizēt projektu “Nevalstiskā sektora sadarbības stiprināšana Ķekavas novadā”, dosimies bagātināt pieredzi un aizgūt idejas no Kurzemes puses biedrībām un iedzīvotāju kopienām.

Rītu sāksim iepazīstoties ar biedrību “Kurzemes NVO centrs”, kas apvieno kopskaitā 66 Kurzemes puses biedrības, un ne tikai atbalsta tās ar padomu dažādu ikdienas jautājumu risināšanā, bet arī aktivizē pilsonisko sabiedrību, realizējot dažādus projektus.

Turpinājumā tiksimies ar vairāku biedrību pārstāvjiem, kuri dalīsies pieredzē par savu biedrību darbību, savstarpējo sadarbību ar citām biedrībām un dažādu ideju realizāciju.

Savukārt atpakaļ ceļā piestāsim Snēpelē un Skrundā, lai iepazītos ar iedzīvotāju kopienām, kas ir LEADER sadarbības projekta “KOPA” dalībnieces un aktivizē savu teritoriju iedzīvotājus kopīgām darbībām.

Plašāk par dienas kārtību var lasīt programmā. Brauciens ir bez maksas.

Pieteikšanās līdz 2020.gada 8.septembrim, rakstot uz e-pastu: info@daugavkrasts.lv

Top
Mainīt izmēru