Sākums » Jaunumi » Biedrību un iedzīvotāju kopienu ideju domnīca

Biedrību un iedzīvotāju kopienu ideju domnīca

2020.gada 17.oktobrī notiks projekta «Nevalstiskā sektora sadarbības stiprināšana Ķekavas novadā” noslēguma pasākums “Biedrību un iedzīvotāju kopienu ideju domnīca”.

Pieteikšanās anketa uz pasākumu šajā saitē:

https://ej.uz/idejudomnica

Pasākuma programma plānota sekojoša:

1.Ierašanās, kafija – 14.30-15.00

2.Atskats uz projekta aktivitātēm – 15.00-15.30

2.1.kas noticis projektā

2.2.atziņas no pieredzes brauciena uz Kurzemi

3.Pieredzes stāsti – 15.30-16.00

4.Praktisko ideju darbnīca – 16.00-……

5.Tīklošanās, līdz pēdējai sarunai

 

 

Pieredzes stāstnieki šoreiz būs no kaimiņu novadiem – ir plānota Iecavas novada biedrības “Liepas” un Babītes novada Dzilnu ciema iedzīvotāju kopienas pārstāvju dalība.

Savukārt praktisko ideju darbnīcas laikā kopīgi meklēsim praktiskus risinājumus tām biedrību/ iedzīvotāju kopienu problēmām/ jautājumiem, kuri tika iesūtīti aizpildot anketu par pasākumu, vai kurus pieteiksiet uz vietas.

Pirms šī pasākuma Mežinieku apkaimes iedzīvotāju kopiena būs sarūpējusi interesantu notikumu, jo no pl.12.00 līdz 14.30 darbosies vienas dienas mājas restorāni Plakanciema/ Mellupu apkārtnē, par kuriem informācija sekos drīzumā.

Tāpēc, paralēli projekta pasākumam, būsim parūpējušies par izklaidēm bērniem, lai, gadījumā, ja ierodaties ar ģimeni jau uz vienas dienas restorāniem, jūs varētu pilnvērtīgi piedalīties projekta noslēguma pasākumā.

Pasākums notiks, izvērtējot epidemioloģisko situāciju valstī un ievērojot visus pulcēšanās noteikumus. Pastāv iespēja, ka pasākums var tikt atcelts vai norisināties citā laikā tiešsaistē.

Projekts «Nevalstiskā sektora sadarbības stiprināšana Ķekavas novadā”, Nr.2020.LV/NVOF/MIC/023. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Top
Mainīt izmēru