Sākums » Jaunumi » Biedrība “Partnerība Daugavkrasts” pārmaiņu priekšā

Biedrība “Partnerība Daugavkrasts” pārmaiņu priekšā

Divpadsmitajā savas darbības gadā biedrība “Partnerība Daugavkrasts”, kurā apvienojušies Ķekavas novada iedzīvotāji, uzņēmēji, nevalstiskās organizācijas un pašvaldība, uzsāk pārmaiņu procesu Aktīvo iedzīvotāju fonda finansēta projekta ietvaros. ”Daugavkrasts” vēlas aktivizēt novadniekus sadarbībai un izveidot aktīvo iedzīvotāju kopienu un nevalstisko organizāciju pārstāvniecību apvienotajā Ķekavas novadā.

Idejām sekos nauda. Projekta rezultātā “Daugavkrasts” vēlas kļūt par nevalstiskā sektora kontaktpunktu Ķekavas novadā, lai rosinātu kopienu, NVO un aktīvo novadnieku sadarbību, jaunu biedrību izveidošanos sekojot novadnieku idejām, kā arī pārstāvniecību pašvaldībā un citās institūcijās. Projekta virzītāji cer, ka kontaktpunkta izveide Ķekavas novadā būs aizsākums – pilotprojekts NVO kontaktpunktam visā “pierīgas” teritorijā.

Vērienīgā projekta īstenošanai “Daugavkrasta” biedri ir izveidojuši darba grupu, organizēsim tikšanās ar novadniekiem, bet lai iegūtu svaigu pieredzi, aicināsim kopīgā braucienā uz kādu no strādājošajiem NVO kontaktpunktiem Latvijā.

Projekta ietvaros tiks izstrādāta interneta platforma “NVO aģents”, kurā apkoposim  informāciju par nevalstiskajām organizācijām, par notikumiem tajās, par novada notikumu kalendāru, lai katrs darbīgais novadnieks varētu sameklēt savu NVO un līdzdarboties.

www.daugavkrasts.lv

Facebook @kekavasnovadanvo

Top
Mainīt izmēru