Sākums » Jaunumi » Biedrība “Agates sports” realizējusi LEADER sabiedrisko aktivitāšu projektu

Biedrība “Agates sports” realizējusi LEADER sabiedrisko aktivitāšu projektu

Biedrība “Agates sports” ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam atbalstu realizējusi LEADER programmas projektu “Jauna komandu sporta veida “Stafetes” uz zirgiem ieviešana biedrībā “Agates sports””.

Projekta mērķis ir jaunas sabiedriskās aktivitātes – komandu sporta veida “Stafetes” uz zirgiem ieviešana un nodrošināšana Biedrības “Agates Sports” sporta bāzē. Šo jauno pakalpojumu var izmantot gan zirgu sporta aktīvisti, gan citi interesenti, kuriem patīk veselīga brīvā laika pavadīšana un aktīvs dzīves veids. Viens no Biedrības darbības mērķiem ir aktīva un veselīga dzīves veida popularizēšana Ķekavas novadā.

Lai popularizētu stafetes uz zirgiem kā aizraujošu un veselīgu brīvā laika pavadīšanas veidu, biedrība plāno sadarbosies ar partnerības teritorijas skolām un citām biedrībām vai uzņēmumiem, kas nodrošina izjāžu pakalpojumu sniegšanu.

Projekts īstenots VRG biedrības “Partnerība “Daugavkrasts”” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Ķekavas novadam 2015. – 2020. gadam ietvaros.

Top
Mainīt izmēru