Sākums » Jaunumi » Biedrības „Partnerība Daugavkrasts” aktuālā informācija

Biedrības „Partnerība Daugavkrasts” aktuālā informācija

Uzsākot EZF ( Eiropas Zivsaimniecības Fonda)  līdzekļu apguvi LEADER programmas ietvaros, biedrība „Partnerība Daugavkrasts” ir izstrādājusi Vietējās attīstības stratēģiju Eiropas Zivsaimniecības Fonda finansējuma apguvei. Šā gada februārī Lauku Atbalsta Dienests ir apstiprinājis biedrības „Partnerība Daugavkrasts” izstrādāto stratēģiju Eiropas Zivsaimniecības Fonda finansējuma apguvei Partnerības teritorijā esošajām zivsaimniecībai nozīmīgām teritorijām. Par zivsaimniecībai nozīmīgām teritorijām „Partnerības Daugavkrasts” darbības teritorijas  ietvaros  ir atzītas – Katlakalns, Vimbukrogs, Ķekava un Daugmale. Jau pavisam drīz tiks izsludināts arī projektu konkurss EZF programmas ietvaros. Ar stratēģijas pilno versiju var iepazīties Lauku Atbalsta Dienesta mājas lapā – www.lad.gov.lv vai biedrībā „Partnerība Daugavkrasts”, Gaismas ielā 19/9, 14.kabinetā.

2010.gada 19.martā Ķekavā, Doles Tautas namā notika pirmais reģionālais seminārs Vietējām Rīcības Grupām, kurām attiecināmā LAD pārvalde ir Lielrīga, kuru organizēja biedrība „Partnerība Daugavkrasts”. Seminārs notika sadarbībā ar Lauku Atbalsta Dienestu un Valsts Lauku Tīkla Sekretariātu. Semināra tēma – Leader pieejas īstenošana Pierīgā. Semināra gaitā tika apskatītas gan tipiskākās projektu pieteikumu kļūdas, gan attiecināmās / neattiecināmās izmaksas, kā arī projektu saturiskā puse un VRG darbības nodrošināšana. Uz semināru bija ieradušies aptuveni 50 pārstāvji no Rīgas reģiona.

2010.gada 4.martā notika biedrības „Partnerība Daugavkrasts” biedru Kopsapulce, kurā tika apstiprināts 2009.gada pārskats, un Valdes atskaitījās par padarīto 2009.g.

2010.gada 11.martā biedrības „Partnerība Daugavkrasts” Valdes priekšsēdētājs M.Belovs piedalījās Baldones partnerības organizētajā apmācību seminārā projektu pieteicējiem, iepazīstinot viņus ar Ķekavas pieredzi.

2010.gada 16.martā biedrības „Partnerība Daugavkrasts” Valdes priekšsēdētājs M.Belovs piedalījās Zemkopības ministrijas un Valsts Lauku Tīkla organizētajā seminārā par EZF finansējuma apgūšanu.

Top
Mainīt izmēru