Sākums » Jaunumi » ATKLĀJ KOPIENAS IESPĒJAS// Sadarbošanās

ATKLĀJ KOPIENAS IESPĒJAS// Sadarbošanās

GAIDĀM CIEMOS! SADARBOJAMIES! Būs radošas un sportiskas aktivitātes visai ģimenei 14.maijā no plkst.10.00 pie Jauno ideju centra Ķekavā.

Kopā radīsim, veidosim, darbosimies gan ģimenes ietvaros, gan mēģinot izzināt iedzīvotāju kopienas veidošanas iespējas Ķekavā. Piedalīties un iesaistīties aicināti dažādu paaudžu Ķekavas iedzīvotāji.

Pasākumu organizē biedrība “Partnerība Daugavkrasts” sadarbībā ar Doles Saviesīgo biedrību, un tas norisināsies paralēli Ķekavas novada pašvaldības organizētajam 14.maija Stādu tirgum.

Ģimenēm būs iespēja izzināt un izmēģināt vairāku Ķekavas novada ražotāju un pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu, visiem kopā darbojoties un pildot sagatavotos uzdevumus, kā arī piedalīties aktīvās un atraktīvās sportiskās aktivitātēs. Savukārt vienā no teltīm parunāsimies un izzināsim iespējas, kā Ķekavā veidot iedzīvotāju kopienu, un kāpēc tas būtu nepieciešams, kā jūs varētu līdzdarboties kopienā.

Kāds būs turpinājums šim pasākumam? Visas vasaras garumā esam paredzējuši iesaistīt Ķekavas iedzīvotājus orientēšanās pasākumā “ATKLĀJ KOPIENAS IESPĒJAS// Orientēšanās”, lai kopā ar jums izzinātu un izpētītu vietas, kur nepieciešami kādi uzlabojumi Ķekavā. Informācija sekos!

Iesākām projektu ar pasākumu Doles Tautas namā 26.martā, kurā gan sapazināmies ar aktīvajiem Ķekavas iedzīvotājiem, gan izzinājām Ķekavas kopienas vēsturi cauri laikiem un mēģinājām formulēt, kā veidot iedzīvotāju kopienu Ķekavā. Vai tai jābūt vienai kopienai, vai vairākām, vai tā veidojas, sadarbojoties iedzīvotājiem, vai dažādām interešu grupām: jauniešiem, sportistiem, dejotājiem, pensionāriem, u.c. Secinājumi ir sekojoši: iedzīvotāju kopienām ir jāveidojas organiski vietās, kur iedzīvotāji to vēlas, tās var būt arī vairākas Ķekavā, un sadarboties viena ar otru, kā arī iesaistīt savā darbībā dažādu interešu grupu pārstāvjus. Savukārt Doles Saviesīgā biedrība var veidoties kā Ķekavas iedzīvotāju kopienu sadarbības neformālais centrs.

Projektu „Sadarbojamies Ķekavā!”, projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MIC/039, realizē biedrība “Partnerība Daugavkrasts” sadarbībā ar Doles Saviesīgo biedrību. Projekts tiek īstenots programmas “NVO fonds” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

#SIF_NVOFonds #SIF #iesakaDaugavkrasts #NVOplatforma #Pilsoniskāsabiedrība #DolesSaviesīgābiedrība

 

Top
Mainīt izmēru