Sākums » Jaunumi » ATKLĀJ KOPIENAS IESPĒJAS// Orientēšanās Ķekavā

ATKLĀJ KOPIENAS IESPĒJAS// Orientēšanās Ķekavā

IZZINI, IZPĒTI, IEROSINI: piedāvājam iespēju aktīvi pavadīt brīvo laiku, vai apvienot pastaigu ar vietu iepazīšanu Ķekavā!

No jūlija līdz septembrim viens pats vai kopā ar ģimeni, radiem, draugiem iesaisties orientēšanās pasākumā, izstaigā vai izbrauc Ķekavu, izpildi visus uzdevumus, un iesūti tos mums. Mēs savukārt parūpēsimies par pārsteiguma balvām!

Orientēšanās pasākums ir kā nākamais posms Ķekavas iedzīvotāju kopienas aktivizēšanā un veidošanā. Tās mērķis ir ļaut orientēšanās dalībniekiem paskatīties uz dažādām publiskām vietām, kurām ikdienā ejam garām no cita skatupunkta: ne tikai atrast un ieraudzīt vietu, bet arī padomāt, kas šajā vietā sakopjams, pārveidojams, uzlabojams un, kā to varētu paveikt.  Varbūt to var izdarīt paši iedzīvotāji sadarbojoties, bet varbūt sadarbībā ar pašvaldību, uzņēmējiem, nevalstiskajām organizācijām. Ierosini uzlabojumus kartē norādītajās vietās, mēs tos apkoposim un virzīsim tālākai darībai!

 Kas Tev jādara? Pašam jāizdrukā, vai jāaiziet pakaļ kartei, un jāizpilda visi kartē norādītie uzdevumi.

Kartes meklē:

  • 050723_karte_orientesanas
  • QR koda veidā plakātos biedrības “Partnerība Daugavkrasts” mājaslapās https://daugavkrasts.lv/, https://nvo.daugavkrasts.lv/, vai FB lapās: /partneribadaugavkrasts un /kekavasnovadanvo, kā arī Ķekavas novada digitālajā tūrisma informācijas stendā pie Doles Tautas nama.
  • Savukārt drukātā veidā: Ķekavas bibliotēkā (Doles Tautas nams), vai tūrisma informācijas stendā (veikals Lība), vai Ķekavas novada pašvaldības 1.stāva priekštelpā.
  • QR_kods_karte

Aizpildītās kartes, fotogrāfijas un uzlabojumu ierosinājumus sūti uz info@daugavkrasts.lv vai whatsapp (tel. Nr.25418113).

Orientēšanos Ķekavā piedāvā biedrība “Partnerība Daugavkrasts” sadarbojoties ar Doles Saviesīgo biedrību projekta „Sadarbojamies Ķekavā!”, projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MIC/039, ietvaros. Projekts tiek īstenots programmā “NVO fonds”, kuru finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Top
Mainīt izmēru