Sākums » Jaunumi » Atklāj kopienas iespējas Ķekavā!

Atklāj kopienas iespējas Ķekavā!

Kā sadarboties un veidot iedzīvotāju kopienu urbānajā Ķekavā? Atbildi, iesaistoties visu paaudžu Ķekavas iedzīvotājiem, mēģināsim izzināt un meklēt dažādos notikumos un pasākumos šā gada laikā. Uz aktīvu līdzdarbību aicina biedrība “Partnerība Daugavkrasts” sadarbībā ar Doles Saviesīgo biedrību, uzsākot projekta “Sadarbojamies Ķekavā!” realizāciju.

Pirmais pasākums “ATKLĀJ KOPIENAS IESPĒJAS// Iepazīšanās” norisināsies jau 26.martā no pl.11.00 Doles Tautas namā.

Pasākumā iesaistīties aicināts ikviens Ķekavas iedzīvotājs. Kopā centīsimies izzināt un iepazīt Ķekavas iedzīvotāju kopienas vēsturi, tagadni un nākotni. Ar dažādu aktivitāšu palīdzību iepazīsim viens otru, lai zinātu, kādi esam, un kā kopā varam sadarboties. Diskutēsim par to, kas ir iedzīvotāju kopiena, kāpēc tādai būt un darboties Ķekavā, kā iedzīvotāji var veidot kopienu, un kā iesaistīt pārējos iedzīvotājus, vai iespējams izveidot vienu lielu kopienu, vai labāk vairākas mazas?

Būsim padomājuši arī par izklaidēm jaunākajai paaudzei, kamēr vecāki iesaistīsies pasākuma aktivitātēs un diskusijās, kā arī aicināsim visus kopā uzspēlēt lielās spēles pasākuma noslēgumā.

Turpinot Ķekavas iedzīvotāju kopienas veidošanas aktivitātes, ir paredzēti sekojoši pasākumi:

  • maijs – ATKLĀJ KOPIENAS IESPĒJAS// Sadarbošanās. Pasākumā, kurš norisināsies paralēli Ķekavas novada pašvaldības rīkotajam Stādu tirgum, akcentēsim ģimeņu un vietējo uzņēmēju iesaisti un sadarbību kopienas veidošanā. Pasākums ar dažādām aktivitātēs norisināsies Ģimenes dienas ietvaros.
  • Vasaras laikā aicināsim iepazīt Ķekavas teritoriju foto orientēšanās pasākumā, vienlaicīgi domājot par iespējām, ko kopiena var paveikt, lai uzlabotu pilsētas teritoriju un dzīves telpu. Kā arī vedīsim interesentus gūt pieredzi uz Jaunolaini, kur ļoti sekmīgi urbānajā vidē darbojas biedrība “Jaunolaines attīstībai”.
  • Un noslēgsim Ķekavas kopienas aktivizēšanas pasākumus ar “ATKLĀJ KOPIENAS IESPĒJAS// Noslēgums”. Pasākumu 30.septembrī, kurā gan aktīvi padarbosimies, gan atpūtīsimies.

Projektu „Sadarbojamies Ķekavā!”, projekta Nr. 2023.LV/NVOF/MIC/039, realizē biedrība “Partnerība Daugavkrasts” sadarbībā ar Doles Saviesīgo biedrību. Projekts tiek īstenots programmas “NVO fonds” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Top
Mainīt izmēru