Sākums » Jaunumi » Ar LEADER finansējuma atbalstu ieviests inovatīvs pakalpojums – robotikas nodarbības

Ar LEADER finansējuma atbalstu ieviests inovatīvs pakalpojums – robotikas nodarbības

Ar LEADER finansējuma atbalstu Zane Miķelsone ir paplašinājusi savu pakalpojumu klāstu, piedāvājot vēl vairāk iespēju programmēšanas apmācībās pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem: programmēšanas un robotikas nodarbības, nometnes un individuālas aktivitātes privātajos pasākumos. Robotikas nodarbību piedāvājums ir inovatīvs pakalpojums Partnerības Daugavkrasts darbības teritorijā.
Bērniem jau no trīs gadu vecuma būs iespēja programmēt Bee Bot robotus, kas veicina matemātiskās domāšanas un pašizpausmes prasmju attīstību, kā arī veido loģisko domāšanu cēloņu un seku saskatīšanai. Makeblock robots mTiny, kas iegādāts projekta ietvaros, ir agrīnās izglītības robots bērniem, kuri aug digitālajā laikmetā. Tas attīsta loģisko domāšanu un veido cēloņu un seku sakarību izpratni. Robots raisa bērniem interesi par matemātiku, valodām, mūziku un citiem mācību priekšmetiem, pārnesot programmēšanu no virtuālās vides reālajā. Savukārt Photon robots palīdz apgūt programmēšanas un loģiskās domāšanas pamatus. Photon sniedz bērniem zināšanas par sarežģītākām tehnoloģijām. Photon robotu programmēšanai lietotnē Photon EDU ir iegādāti arī planšetdatori, kā arī tie noderēs citu programmēšanas uzdevumu sastādīšanai un risināšanai.
Piedāvātie pakalpojumi paplašinās mazāko novada iedzīvotāju izglītošanās iespējas jēgpilni pavadot brīvo laiku, kā arī palīdzēs rast izpratni par programmēšanu un robotu darbību.
Vairāk informācijas par robotikas nodarbībām un citiem pakalpojumiem FB lapā Robotika izglītībā: Nākotnes iespējas:
https://www.facebook.com/profile.php?id=61553029377526

 

Top
Mainīt izmēru