Sākums » Jaunumi » Ar LEADER atbalstu uzņēmums iegādājas 12 piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēm

Ar LEADER atbalstu uzņēmums iegādājas 12 piepūšamās atrakcijas bērnu ballītēm

SIA Aka Filmmaking ir realizējusi projektu “www.lekajamie.lv”, ar LEADER atbalstu iegādātas 12 piepūšamās atrakcijas un vieglās automašīnas piekabe.

Uzņēmums Ķekavas novadā darbojas jau vairākus gadus, LEADER atbalsts ļauj paplašināt tā darbību un piedāvāt atrakciju īri bērnu ballītēm.

12 dažādas piepūšamās atrakcijas piemērotas bērniem vecumā no 2 vai 6 gadiem. Katrai atrakcijai ir slidkalniņš un lēkājamā daļa ar mīkstiem šķēršļiem. Mazajiem bērniem piemērotas dažādu tematiku atrakcijas (Vienradzis, Safari, Ķepu patruļa, Ledus sirds Frozen, Mazais Mikijs, Krāsainā pils), lielākiem bērniem vairāk patīk atrakcijas ar lielākiem slidkalniņiem (Bruņinieku pils, Klauns, Lielais Mikijs). Trīs atrakcijās ir baseiniņi, kas piemērotas īpaši siltām vasaras dienām (Haizivs, Indiāņu baseins, Āfrika).

Laikā, kad ģimenes izklaižu iespējas pandēmijas dēļ ir ierobežotas, piepūšamo atrakciju noma privātām bērnu ballītēm ir laba iespēja sarīkot svētkus.

Projekts tika īstenots biedrības “Partnerība “Daugavkrasts” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Ķekavas novadam 2014. – 2020. gadam, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” (LEADER) ietvaros ar Lauku atbalsta dienesta līdzfinansējumu (projekta iesnieguma Nr.20-04-AL09-A019.2103-000011).

Top
Mainīt izmēru