Sākums » Jaunumi » Ar LEADER atbalstu SIA “SANELEKTRA” iegādājies aprīkojumu

Ar LEADER atbalstu SIA “SANELEKTRA” iegādājies aprīkojumu

SIA “SANELEKTRA” vēlas uzlabot un paplašināt savu sniegto pakalpojumu klāstu, tāpēc LEADER uzņēmējdarbības projekta ietvaros iegādājies papildus aprīkojumu. Ar jauno aprīkojumu uzņēmums var, piemēram, nomazgāt piebraucamo ceļu vai stāvlaukumu, vai ēkas fasādi, jumtu, žogu, vai veikt industriālo mazgāšanu, kā arī veikt, dzīvžogu kopšanu. Darbojoties šajā sfērā jau kopš 2012.gada, uzņēmuma vadība ir apzinājusi klientu vēlmes un, papildinot piedāvājumu klāstu, spēs sniegt esošajiem klientiem plašāku pakalpojumu loku, kā arī piesaistīt jaunus klientus. Šobrīd Ķekavas novadā ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar pirmsskolas izglītības iestādēm, kā arī ar vietējo pašvaldību un tās iestādēm, kurām tiek sniegti uzņēmuma pakalpojumi.

Projekta ietvaros iegādātais aprīkojums: miglošanas iekārta, akumulatora trimmeris, augstspiediena mazgāšanas iekārta ar šļauku pagarinātājiem, putekļsūcējs, piekabe, pagarinātājs, kompresors un akumulatora dzīvžogu šķēres.

Projekts realizēts Partnerības „Daugavkrasts” administrētās Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Ķekavas novadam ietvaros.

Top
Mainīt izmēru