Sākums » Jaunumi » Ar LEADER atbalstu rasta iespēja jaunu produktu ražošanai un mobilai tirdzniecības vietu nodrošināšanai

Ar LEADER atbalstu rasta iespēja jaunu produktu ražošanai un mobilai tirdzniecības vietu nodrošināšanai

SIA Giline for life ir realizējusi projektu “Auto piekabes iegāde mobilai izbraukuma tirdzniecības vietu izveidošanai”, kā rezultātā iegādātas divas mobilas tirdzniecības piekabes un divas produktu žāvējamās iekārtas.

Uzņēmums Ķekavas novadā darbojas jau vairākus gadus, ražojot dabīgus un veselīgus produktus no dabīgām izejvielām. Lai pilnveidotu un attīstītu piedāvājuma klāstu, tika iegādāta žāvējamā iekārta, kas spēj izžāvēt gan augļus, dārzeņus, ogas un arī tējas.

Pilnveidojoties un paplašinoties produktu sortimentam uzņēmumā, bija radusies nepieciešamība pēc mobilam piekabēm, kas palīdzētu atrisināt produktu realizēšanas jautājumu estētiskā veidā. Šis ir liels atbalsts, jo īpaši pandēmijas laikā, kad īpaši svarīgi ir ievērot ne tikai produktu uzglabāšanas un noformēšanas noteikumus, bet arī sociālās distancēšanās nepieciešamību.

Projekts tika īstenots biedrības “Partnerība “Daugavkrasts” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Ķekavas novadam 2014. – 2020. gadam, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” (LEADER) ietvaros ar Lauku atbalsta dienesta līdzfinansējumu (projekta iesnieguma Nr.20-04-AL09-A019.2103-000010).

Top
Mainīt izmēru