Sākums » Jaunumi » Ar jaunu apmācību ciklu turpinām Ķekavas NVO platformas aktivizēšanas pasākumus

Ar jaunu apmācību ciklu turpinām Ķekavas NVO platformas aktivizēšanas pasākumus

Turpinot attīstīt NVO sadarbības platformu Ķekavas novadā, 2023.gada 1.februārī aicinām visus interesentus uz otro lekciju, kurā pasniedzēji no Norvēģijas universitātes Zaļās attīstības koledžas stāstīs par kopdarbības/ kopradīšanas principiem sadarbībā starp publisko un nevalstisko sektoru, tās nozīmi un stratēģijām. Savukārt februāra beigās, marta sākumā turpināsim ar apmācībām par projektu sagatavošanas iespējām un diskusiju par līdzbudžetēšanu un iedzīvotāju padomēm.

Norvēģijas pasniedzēju vadītājā seminārā tiks runāts par šādām tēmām:

– pārvaldība – sadarbība starp starp publisko un sabiedrisko sektoru, ieinteresētajām pusēm. Īss idejas izklāsts, paskaidrojums – kāpēc tas nepieciešams un iepazīstināšana ar principiem.

– kā iedzīvināt norvēģu “brīvprātīgā darba metodi” jeb brīvprātīgo iesaisti sabiedriskās aktivitātēs, izveidotu kopienas iniciatīvas un palielinātu to īstenošanas spēku. Kas ir “atvēršanas un noslēguma” mini sesijas, kā ar tām strādāt, izmantot.

– kā “kopradīšanu” (aktīvu un uz dialogu balstītu sadarbību starp pilsonisko sabiedrību, iestādēm un uzņēmumiem) var efektīvi izmantot, lai izveidotu, stiprinātu un uzlabotu radošo inovāciju starp vietējām kopienām un pašvaldību/vietējām iestādēm. Piemēri, kā to pielietot praksē.

Saite tiešsaistes semināram: https://us06web.zoom.us/j/82281028977

Semināra sākums pl.17.00.

Tiks nodrošināta tulkošana.

Par projektu:

Projekts “NVO sadarbības platformas attīstība novadā”

Projekta reģistrācijas Nr. AIF/2022/KAPAC2/104

Īstenošanas periods 2022.gada 1.septembris – 2023.gada 31.augusts

Projekta kopējais finansējums 19 998.58 EUR

Projektu īsteno Biedrība “Partnerība Daugavkrasts”

Projekta mērķis ir NVO kontaktpunkta sadarbības platformas attīstība Ķekavas novadā, izveidojot sadarbībspējīgu vidi nevalstiskajam sektoram, pilnveidojot komunikācijas instrumentus, līderu zināšanas un kompetenci.

Uzziņām:

Aiga Smiltāne, biedrības “Partnerība “Daugavkrasts”” administratīvā vadītāja

tel. 25418113

e-pasts: info@daugavkrasts.lv

www.daugavkrasts.lv

https://www.facebook.com/partneribadaugavkrasts

Top
Mainīt izmēru