Sākums » Jaunumi » Apmācību cikls “Kā rakstīt LEADER projektu”

Apmācību cikls “Kā rakstīt LEADER projektu”

Biedrības “Partnerība Daugavkrasts” un “Pierīgas partnerība” aicina Ķekavas novada Ķekavas pagasta, Daugmales pagasta un Baložu pilsētas, un Mārupes, Olaines novadu uzņēmējus, iedzīvotājus un potenciālos projekta iesniedzējus pieteikties apmācību ciklam “Kā rakstīt LEADER projektu?”.

Apmācības tiek organizētas, lai palīdzētu interesentiem sagatavot projektus abu biedrību izsludinātajās LEADER projektu iesniegšanas kārtās. Apmācībās sniegtā informācija būs noderīga gan tiem, kas vēlas uzsākt vai attīstīt uzņēmējdarbību, gan arī tiem, kuriem  ir idejas par sabiedriskajām aktivitātēm partnerības darbības teritorijā.

Piecās nodarbībās iegūsiet informāciju un apgūsiet praktiskas iemaņas, lai sagatavotu kvalitatīvu projekta pieteikumu izsludinātājiem LEADER projektu konkursiem, kā arī uzzināsiet par citām finanšu piesaistes iespējām jūsu idejām.

1.februārī plkst.16:00 Atklāšana – atbalsts tavai uzņēmējdarbībai (informāciju sniegs pārstāvji no biedrībām “Pierīgas partnerība” un “Partnerība Daugavkrasts”, Jūrmalas biznesa inkubatora, Ķekavas novada pašvaldība, Latvijas Lauku Konsultācijas centra, finanšu institūcija Altum u.c.);

3.februārī plkst.16:00 LEADER atbalsta nosacījumi (informāciju sniegs abu biedrību un Lauku atbalsta dienesta pārstāvji);

8.februārī plkst.16:00 Uzņēmējdarbības projekta veidlapas aizpildīšana (soli pa solim izskatīsim LAD EPS aizpildāmo veidlapu un pavaddokumentiem, biedrību pārstāvji pastāstīs par atšķirīgo projektu vērtēšanas kritērijos)

9.februārī plkst.16:00 Sabiedriskā labuma projekta veidlapas aizpildīšana (soli pa solim izskatīsim LAD EPS aizpildāmo veidlapu un pavaddokumentiem, biedrību pārstāvji pastāstīs par atšķirīgo projektu vērtēšanas kritērijos).

10.februārī plkst.16:00 LEADER īstenoto projektu pieredzes stāsti (no uzņēmumu, biedrību pārstāvjiem, kuri realizējuši LEADER projektus uzzināsiet noderīgu informāciju par projektu sagatavošanas pieredzi)

Katras apmācību nodarbības ilgums līdz divām stundām.

Lai pieteiktos, aizpildi anketu līdz 29.janvārim  ej.uz/LEADERapmacibas  

No 2022.gada 1.februārim  līdz  2022. gada 28.februārim biedrība “Partnerība Daugavkrasts” ir izsludinājusi projektu iesniegumu pieņemšanas 7.kārtu. Vairāk informācijas ir pieejama šeit.

No 2022.gada 1.februārim  līdz  2022. gada 1.martam biedrība “Pierīgas partnerība” ir izsludinājusi projektu iesniegumu pieņemšanas 13. kārtu. Vairāk informācijas ir pieejama šeit.

PIEDALIES UN ĪSTENO SAVU IDEJU!

Top
Mainīt izmēru