Sākums » Jaunumi » APKOPOTI ĶEKAVAS NOVADA IEDZĪVOTĀJU FORUMA REZULTĀTI

APKOPOTI ĶEKAVAS NOVADA IEDZĪVOTĀJU FORUMA REZULTĀTI

Forums_logoĶekavas novada Iedzīvotāju forums norisinājās 2015.gada 28.martā, Ķekavas vidusskolā, Gaismas ielā 9, Ķekavā. Foruma mērķis bija radīt pamatu Ķekavas novada kopienu fonda izveidei, sekmēt dažādu sabiedrības grupu un sektoru sadarbību, iedzīvotāju līdzdalību vietējās kopienas plānošanā un plānotā īstenošanā, veicinot Ķekavas novada attīstību.

Forumā piedalījās 130 novada iedzīvotāji, tajā skaitā uzņēmēji, pašvaldības un NVO organizāciju pārstāvji, skolotāji, pensionāri un jaunieši, lai pārrunātu vietējās problēmas un vienotos par iespējamiem to risinājumiem, uzņemtos iniciatīvu un atbildību par savu novadu un uzlabotu savas dzīves kvalitāti papildus tam, ko jau piedāvā pašvaldība.

Projektu tālāka attīstība pēc Iedzīvotāju foruma lielā mērā būs atkarīga no Ķekavas novada iedzīvotāju aktivitātes un vēlmes darboties. Prieks, ka daļai projektu ideju jau foruma dienā izdevās pulcēt ap sevi interesentus un izveidot rīcības grupas, kas ir jau tikušās drīz pēc foruma vai vienojušās tikties vēlāk.

Biedrība „Partnerība „Daugavkrasts” forumā izskanējušos viedokļus ņems vērā izstrādājot stratēģiju jaunajam plānošanas periodam, savukārt Ķekavas pašvaldība – aktualizējot novada attīstības stratēģiju.

Ja arī Jūs vēlaties iesaistīties kādā no projektu darba grupām, sazinieties ar biedrību „Partnerība „Daugavkrasts”.

Ar foruma rezultātiem varat iepazīties šeit: REZULTĀTU APKOPOJUMS.

Ķekavas novada iedzīvotāju foruma video šeit: https://www.youtube.com/watch?v=auuPKTwfAtQ 

Agita Eizenberga

Organizēja: Atbalstīja:
 Daugavkrasts_logo
 BITeterevi_logo  Kekava_logo
Top
Mainīt izmēru