Sākums » Jaunumi » Anketa LEADER finansējuma piesaistei

Anketa LEADER finansējuma piesaistei

Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis!

Saite uz anketu: https://ej.uz/DK_LEADER

Biedrība “Partnerība Daugavkrasts” turpina darbu pie stratēģijas izstrādes 2023.-2027. gadam un LEADER finansējuma piesaistes partnerības darbības teritorijai, t.i., Ķekavas novadam. Līdz šim ir notikušas vairākas tikšanās, kurās apzinātas iedzīvotāju, nevalstiskā sektora pārstāvju un uzņēmēju idejas saistībā ar LEADER finansējuma ieguldījumu.

Aicinām ikvienu Ķekavas novada iedzīvotāju, uzņēmēju, nevalstiskā sektora un pašvaldības pārstāvi aizpildīt anketu, lai precizētu un papildinātu iespējamos darbības/ vajadzību un LEADER finansējuma ieguldīšanas virzienus, izstrādājot stratēģiju 2023.-2027. gadam.

Aizpildot anketu, vēršam uzmanību, ka nākamajā periodā finansējums ir ierobežots, un lūdzam atbildēt, domājot par prioritātēm.

Jūsu atbildes gaidīsim līdz 3. maijam.

Anketas aizpildes laiks ir aptuveni 5-7 minūtes.

Biedrība “Partnerība Daugavkrasts” ir vietējā rīcības grupa, kas darbojas Ķekavas novada teritorijā. Apvienojam iedzīvotājus, nevalstisko organizāciju, uzņēmēju un pašvaldības pārstāvjus, lai kopīgiem spēkiem veicinātu teritorijas attīstību un uzlabotu iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Top
Mainīt izmēru